Audio Center Poland | Arcam Solo bar/sub Audiofilski soundbar + dedykowany przewodowy/bezprzewodowy subwoofer
2173
single,single-post,postid-2173,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Arcam Solo bar/sub Audiofilski soundbar + dedykowany przewodowy/bezprzewodowy subwoofer

Dekadę temu system Solo firmy Arcam zdefiniował na nowo styl i brzmienie kompaktowych systemów hi-fi i kina domowego, przenosząc legendarne brzmienie Arcama do zaciszy domowych, w których „Hi-Fi” dotychczas nie było mile widziane. Nowy soundbar Solo i dedykowany do niego subwoofer przywrócą ponownie do życia muzykę, uatrakcyjnią gry i muzyczne programy TV z jakością którą mogłeś uzyskać tylko do tej pory z oddzielnych komponentów hi-fi.

arcam-solobar-hires3

System Solo wyposażony jest w sześć przetworników umieszczonych w stylowej aluminiowej obudowie, wytłumianej tak, aby jak najmniej drgała. Dzięki temu zapewni on dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. Cztery wejścia HDMI plus wejście optyczne i koaksjalne cyfrowe oraz liniowe 3,5 mm pozwalają na elastyczną rozbudowę systemu bez żadnych barier.

arcam-solobar-hires2

Sygnał audio może być przesyłany do urządzenia także poprzez Bluetooth, a podczas nocnego odsłuchu z soundbara do słuchawek. Na „pokładzie” znalazł się dekoder obsługujący najnowsze formaty wysokiej rozdzielczości, więc absolutnie nic nie umknie twoje uwadze, nawet najmniejsze detale. Soundbar wyposażony jest w pilota zdalnego sterowania oraz mikrofon do automatycznej kalibracji.

arcam-solobar-highres3

Dopełnij swój system dodając do niego specjalnie dedykowany do soundbara subwoofer. 300 W mocy i skierowany do dołu 250 mm przetwornik niskotonowy przełożą się na poprawę dynamiki i mocy całego systemu, a tym samym poprawi się jakość dźwięku podczas słuchania muzyki i przy oglądaniu filmów.

arcam-solobar-hires13

Najważniejsze cechy:

Dekodowanie sygnału audio Hi-Res
Przesył sygnału poprzez Bluetooth z technologią aptX
High-endowe komponenty i podzespoły
Bezpłatna aplikacja sterująca na urządzenia iOS i Android
Stylowy projekt plastyczny

arcam-solosub-hires3

Cena
SOLO BAR – 3990 zl brutto
SOLO SUB – 2590 zł brutto