Cambridge Audio prezentuje bezprzewodowe głośniki Bluetooth G2 – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Cambridge Audio prezentuje bezprzewodowe głośniki Bluetooth G2
2001
single,single-post,postid-2001,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Cambridge Audio prezentuje bezprzewodowe głośniki Bluetooth G2

Cambridge Audio zaprezentowało nowe głośniki Bluetooth, obiecując przy tym wysoką jakość dźwięku i długą żywotność baterii. Wyjątkową jakość dźwięku osiągnięto dzięki zastosowaniu czterech przetworników, zdolnych do przekazania szerokiego spektrum częstotliwości, wbudowanych do niewielkiej obudowy.
„Ten nowy model głośników jest częścią szerokiej oferty firmy w zakresie głośników Bluetooth i korzysta z wyjątkowego doświadczenia firmy. W efekcie otrzymujemy fantastyczny dźwięk o skali dalece wykraczającej ponad jego niewielkie rozmiary” – mówi przedstawiciel firmy.

cab2

G2 mierzy zaledwie 189 x 67 x 55 mm, co oznacza, że z łatwością można go schować do torby i cieszyć się dźwiękiem o audiofilskiej jakości w dowolnym miejscu. Kolumienki mają świetnie zaprojektowaną, wykonaną z aluminium obudowę i podświetlane przyciski typu ‚soft-touch’. Początkowo będą dostępne w dwóch kolorach: czarnym i szampańskim.

Jeśli chodzi o czas pracy, użytkownicy będą zaskoczeni wydajnymi bateriami litowo-jonowymi, które umożliwiają granie na jednym doładowaniu aż do 10 godzin. Oznacza to, że możemy za ich pomocą obsłużyć cały piknik.

Można będzie też podładować swój telefon lub smartfon, podłączając go do G2 przez kabel USB. G2 można podłączyć do niemal dowolnego urządzenia z nadajnikiem Bluetooth. Urządzenie może zapamiętać do ośmiu różnych urządzeń w tym samym czasie, nie trzeba więc będzie łączyć ich za każdym razem, kiedy ktoś będzie chciał puścić swój kawałek.

Istnieje możliwość połączenia dwóch G2 w system G2 X Two, dzięki czemu uzyskujemy system stereofoniczny.