Audio Center Poland | Cambridge Audio wchodzi na rynek z nową serią AX!
6359
single,single-post,postid-6359,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ax

Reklamować Cambridge Audio zbytnio nie ma potrzeby. Brytyjska marka od lat ugruntowała sobie pozycję na rynku w oparciu o sprzęt trwały, świetnie brzmiący, a przy tym także logicznie wyceniony. Jeszcze nie tak dawno w naszym Magazynie testowaliśmy całkowite zaskoczenie w temacie marki CA – serię sprzętu trafiającego na rynek High End. Zaskoczenie o tyle spore, że seria EDGE w pełni obroniła się swoim brzmieniem, możliwościami i fantastycznym wykonaniem.

Jednak nic nie stoi w miejscu, a na pewno nie czas, który przynosi coraz to nowe pomysły rodzące się w głowach inżynierów firmy Cambridge. I tak też już na dniach na naszym rynku, dzięki dystrybutorowi na Polski rynek – firmie Audio Center Poland – trafią całkowicie nowe produkty. Cambridge Audio wprowadziła właśnie do sprzedaży nową, najtańszą serię AX, zastępującą tym samym serię Topaz. Większość z użytkowników wspomnianej serii powie „wreszcie”, pomimo faktu nadal doskonałego brzmienia starszych modeli. „Wreszcie” jest tym bardziej zasadne,  że rynek Hi-Fi produkty firmy Cambridge zawsze przyjmował ciepło i z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników.

Tak więc co w temacie nowości? Obecna seria nosi nazwę AX i przynosi sporo zmian tak od strony produktów, jak i konkretnych modeli.

czytaj cały TEKST