Chord C-screen Kabel głośnikowy – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Chord C-screen Kabel głośnikowy
3088
single,single-post,postid-3088,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 

Firma Chord zaprezentowała nowy ekranowany kabel głośnikowy przeznaczony dla początkujących melomanów i dla instalatorów, dostępny w dwóch formach – ze szpuli lub (na zamówienie) zakonfekcjonowany. Połączono w nim rozwiązania z droższych ekranowanych kabli Chorda, w tym Clearway oraz Signature Reference, dostosowując je do znacznie niższej ceny.

chord-c-screen-stripped-crop-001_105538• szpule 100 m
• łatwy do instalacji
• stereo i kino domowe
• przekrój 8 mm
• podwójny ekran z folii

Przy jego projektowaniu Chord przyjął za cel wyprodukowanie kabla na tyle dyskretnego w instalacji, aby wpasował się w dowolne otoczenie, który jednak ma wszystkie zalety, jakie daje ekranowanie. C-screen ma zaledwie 8 mm średnicy i jest wystarczająco giętki, aby dało się go ułożyć w rogach pomieszczenia. Na zewnątrz ma biały płaszcz, chroniący ekran – ułatwia to jego ukrycie na białym tle ściany.

Picture 2263

Kabel zbudowany jest z wielożyłowego przewodu z miedzi beztlenowej, izolowanej polietylenem o niskiej gęstości, zaaranżowanego w postaci dwóch, skręconych z sobą par. Kable są następnie chronione warstwą PVC, redukującą mechaniczne zniekształcenia (szum), utrzymującą właściwie odstępy między wiązkami oraz ekranem.

chord-c-screen-with-speaker-crop-002_104940

C-screen ma tę samą charakterystykę, jak droższe ekranowane kable Chorda: znakomicie przewodzi sygnał muzyczny z niesamowitym poczuciem spójności i pełni, wciągając w swój świat. Ekranowane kable głośnikowe przynoszą znaczące korzyści zarówno w systemach stereofonicznych, jak i kinie domowym, chroniąc przed interferencjami ze strony fal radiowych.

Cena za mb 29 zł