Firma Ultrasone przedstawia NAOS – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Firma Ultrasone przedstawia NAOS
5092
single,single-post,postid-5092,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
NAOS-004_50p_frei

Przetwornik DAC do słuchawek: ultrakompaktowy konwerter o wysokiej rozdzielczości (24 bity/192 kHz) dla smartfonów, tabletów i laptopów

Wielenbach, 11 lipca 2017 – Dźwięk klasy high-end we wszystkich słuchawkach. Ultrasone prezentuje swój pierwszy przetwornik cyfrowo-analogowy 24Bit/192kHz High-Res NAOS, przeznaczony specjalnie dla słuchawek. Dzięki ultrakompaktowej konstrukcji NAOS jest idealnym towarzyszem osób, które używają smartfonów, tabletów lub laptopów. Możliwość podłączenia przez gniazdo micro USB, USB-C, Lightning i USB-A sprawia, że można go podłączyć praktycznie wszędzie. Duża rozdzielczość konwersji i duże wzmocnienie czynią go idealnym urządzeniem dla melomanów, którzy nie chcą rozstawać się z doskonałym dźwiękiem, nawet w domu.

Spełnia wymagania audiofilów – w podróży i w domu

Muzyki można słuchać przez słuchawki będąc zarówno w podróży i w domu – a przecież wymagania melomanów stale rosną. Bawarska firma Ultrasone przedstawia NAOS, swój pierwszy przetwornik DAC, który znakomicie towarzyszy swoim brzmieniem osobom słuchającym dźwięku hi-fi na urządzeniach mobilnych w domu i na zewnątrz dzięki temu, że ma bardzo małe wymiary i wzmocnienie przy dużej rozdzielczości. Najważniejsza zaleta urządzenia to różnorodne możliwości podłączenia, dzięki którym NAOS oferuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości i nadaje się do pracy z wieloma rodzajami urządzeń. Konwerter zapewnia optymalne brzmienie na wszelkich możliwych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych audio, takich jak smartfony, tablety, laptopy i komputery PC. Taka wszechstronność sprawia, że NAOS jest doskonałym towarzyszem dla osób słuchających muzyki w każdych okolicznościach.

Idealny dla słuchawek i aktywnych głośników

NAOS firmy Ultrasone można łatwo zintegrować z resztą systemu audio, na przykład pomiędzy smartfonem a zestawem słuchawek. Aby go uruchomić, wystarczy połączyć jego gniazda. Po podłączeniu do smartfonu urządzenie jest natychmiast gotowe do użytku. Wtedy do gniazda 3,5 mm typu minijack włącza się wtyczkę od słuchawek. Cyfrowy sygnał audio, maksymalnie 24 bity/192 kHz, jest przekazywany do wysokiej jakości przetwornika cyfrowo-analogowego NAOS i przetwarzany na sygnał analogowy. Dzięki elektronice klasy audiofilskiej NAOS przetwarza sygnał znacznie lepiej niż konwertery w tradycyjnych źródłach dźwięku. Melomani docenią szczegółową i rozległą scenę dźwiękową, która wzbogaca każde nagranie. Głośność można kontrolować za pomocą przycisków na smartfonie lub tablecie. Wzmacniacz NAOS jest optymalizowany dla słuchawek – wszystkich typów i rozmiarów, od modeli pełnowymiarowych do słuchawek dousznych. Dodatkowo, NAOS doskonale współpracuje z głośnikami aktywnymi.

Przetwornik DAC dużej rozdzielczości dla smartfonów i tabletów

Podczas podróży miłośnicy muzyki często potrzebują wzmacniacza o dużej rozdzielczości, który znacząco podnosi jakość dźwięku. Dzięki małym rozmiarom, bo zaledwie 46 x 18 x 6 mm, i ciężarze tylko 6 gramów, zasilaniu z tabletu lub smartfonu, NAOS idealnie pasuje do urządzeń mobilnych. Wystarczy go podłączyć i od razu można cieszyć się muzyką najwyższej jakości! Urządzenia z systemem Android można podłączać przez gniazdo mikro-USB lub USB-C, a dla urządzeń Apple z systemem iOS dostępne jest złącze Lightning.

Przetwornik o wysokiej rozdzielczości dla laptopów i komputerów PC

NAOS firmy Ultrasone doskonale sprawdzi się z laptopami i komputerami PC. W takim zastosowaniu również zapewnia dużo lepszą konwersję i wzmocnienie niż konwencjonalne układy zintegrowane. Złącze USB typu A i złącze dla nowego standardu USB-C pozwalają podłączyć NAOS do komputerów pracujących na Windows i Mac-OS. Nawet najnowsze produkty firmy Apple można bezpośrednio podłączyć. Można go zainstalować na komputerze Mac bez użycia oprogramowania. Dla Windows potrzebny jest sterownik.

W zestawie stylowe, podróżne etui

W zestawie znajduje się eleganckie i solidne etui, dzięki któremu nie zgubisz ani urządzenia, ani akcesoriów. Pudełko mieści sam konwerter oraz kable do gniazd mikro-USB, USB-A i USB-C.

NAOS firmy Ultrasone: Cena, dostępność i gwarancja

Urządzenia NAOS będą dostępne w sklepach specjalistycznych od sierpnia.

* Urządzenia z systemem Android muszą obsługiwać funkcję USB OTG (host USB).