Monitor Audio Airstream S150 Głośnik bezprzewodowy Bluetooth – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Monitor Audio Airstream S150 Głośnik bezprzewodowy Bluetooth
2768
single,single-post,postid-2768,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Monitor Audio Airstream S150 Głośnik bezprzewodowy Bluetooth

Głośnik bezprzewodowy S150 został przez firmę Monitor Audio wyposażony w technologię znaną z jej innych, wielokrotnie nagradzanych głośników. Dzięki temu po raz pierwszy uzyskano tak dobre brzmienie z ultrakompaktowego, świetnie wyglądającego głośnika, który genialnie wpasuje się w dowolne pomieszczenie, samemu znikając, ale wypełniając je muzyką.

Przy jego projekcie skoncentrowano się na łatwej do opanowania funkcjonalności, zaawansowanej obróbce cyfrowej sygnału oraz mocnym wzmacniaczu. S150 to przepięknie zaprojektowany produkt przeznaczony do odbioru sygnału z urządzeń posiadających Bluetooth, takich jak smartfony, tablety i komputery stacjonarne.

jy7pf8wn

Zastosowanie najnowszych rozwiązań w dziedzinie audio bezprzewodowego, na przykład najnowszej wersji Bluetooth aptX, możemy uzyskać teraz dźwięk o jakości CD z niewielkiego głośnika, do którego przesyłamy dźwięk bezprzewodowo, z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Aby jego użytkowanie było jeszcze przyjemniejsze, dodano teraz możliwość ładowania z jego wyjścia USB urządzeń z systemem iOS (iPhone itp.). Możemy także podłączyć do niego źródła analogowe, kablem z wtykiem mini jack 3,5 mm.

Cudownie wykonana obudowa, w której powstaniu uczestniczyły te same osoby, które odpowiedzialne są za topowe kolumny Monitor Audio, dostępna jest w kolorach białym lub srebrnym i można ją zawiesić na ścianie, za pomocą opcjonalnych uchwytów Monitor Audio, albo też postawić na półce lub biurku, obok monitora.

hrpnlqke

Obudowa S150 wykonana została z wysokiej klasy polimeru z dodatkami mineralnymi, charakteryzującego się znakomitymi właściwościami mechanicznymi – sztywnością i tłumieniem. To idealne środowisko pracy dla wyspecjalizowanych przetworników zaprojektowanych i wykonanych samodzielnie przez Monitor Audio. To głośnik wysokotonowy ze złoconą membraną w technologii C-CAM i dwa głośniki nisko-średniotonowe z metalową membraną w tej samej technologii. Przetwarzanie basu wspomaga głośnik pasywny – Auxiliary Bass Radiator (ABR).

Przetworniki zasilane są przez dedykowane im wzmacniacze pracujące w klasie D, generując w sumie 40 W mocy. Wzmacniacz otrzymuje sygnał z wyspecjalizowanego przetwornika cyfrowo-analogowego. Sygnał ten jest wstępnie optymalizowany tak, aby otrzymać idealny balans tonalny, wysoką dynamikę i świetną propagację dźwięku ze źródeł takich jak Bluettoth.

Łącząc wyjątkowe techniki opracowane w Monitor Audio z wybitną stylistyką, niewielki głośnik S150 będzie w wielu miejscach jedynym możliwym wyborem.