MONITOR AUDIO CINEMA DESIGNER – Audio Center Poland
Audio Center Poland | MONITOR AUDIO CINEMA DESIGNER
5304
single,single-post,postid-5304,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ma1

Monitor Audio ogłosił, że wprowadził do sprzedaży nowy produkt, software o nazwie Cinema Designer. Umożliwia on dowolnej firmie instalacyjnej kina domowego i sprzedawcom na całym świecie wykonanie perfekcyjnej technicznie sali kinowej i medialnej przy użyciu szerokiej gamy kolumn, subwooferów i wzmacniaczy tej firmy w kilka minut – włączając w to wykreowanie schematu 3D CAD dla każdego pomieszczenia w 30 sekund.

Więcej informacji dotyczących Cinema Designer, w tym produktów Monitor Audio, które można w nim użyć, znajdą państwo klikając na przycisk poniżej – przenosi on do naszego bloga.

Więcej o Cinema Designer >

Bylibyśmy szczęśliwi, znając instalacje wykonane przy użyciu oprogramowania Cinema Designer, aby umieścić je w mediach społecznościowych i w naszym własnym magazynie dla instalatorów pt. „Insider” – prosimy o przesyłanie wiadomości na adres: marketing@monitoraudio.com.