Audio Center Poland | Monitor Audio prezentuje nową serię kolumn Gold SERIA GOLD 5-ta generacja
6012
single,single-post,postid-6012,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
MA_GoldAV300_Black_LS_Room(1)

MONITOR AUDIO GOLD – POŁACZENIE RZEMIOSŁA I ARTYZMU

Firma Monitor Audio połączyła najlepsze materiały i know-how zdobyty w trakcie dekad produkcji kolumn, by stworzyć nową serię Gold. Doskonale brzmiące i wyglądające kolumny Gold zostały wykonane z najwyższą starannością, by służyć użytkownikom przez całe życie.

MA_Gold100_Black_Pair_LS_Fireplace1

Każdy szczegół dizajnu został maksymalnie dopracowany, by stworzyć gamę wyjątkowych kolumn, które do każdego pokoju wniosą odrobinę luksusu. Każda kolumna budowana jest przez zespół znakomitych rzemieślników firmy Monitor Audio, a następnie pięknie wykańczana, aby poprzez połączenie najlepszych technologii audio i najwyższej klasy jakości wykonania uzyskać możliwość zaoferowania użytkownikom wyjątkowych doznań brzmieniowych i estetycznych zarówno w ramach systemów stereofonicznych, jak i kina domowego.

Zaokrąglone pionowe krawędzie obudów kolumn w połączeniu z ostrym profilem poziomych linii nadają im klasyczny, ponadczasowy wygląd. Miękki górna ścianka głośników (w kolumnach podstawkowych i podłogowych) to kolejny element wyrafinowanego wyglądu serii Gold. Dzięki wyborowi ultra-gładkich wykończeń klasy premium (ciemny orzech
lub hebanowy fornir z prawdziwego drewna, bądź czarny błyszczący lakier fortepianowy albo biały satynowy), głośniki zachwycą klasą i stylem w każdym otoczeniu.

MA_Gold300_Black_Pair_LS_Window1(1)

Po raz pierwszy w serii Gold wykorzystano technologię używaną w flagowej serii Platinum II firmy Monitor Audio. Przetworniki Platinum II zostały przeprojektowane i udoskonalone pod kątem zastosowania ich w serii Gold i zamontowano w odpowiednio wytłumionych obudowach z wykorzystaniem uznanego rozwiązania firmy Monitor Audio, w którym głośniki mocowane są za pomocą pojedynczej śruby, a to kolejny element przyczyniający się do znakomitego wyglądu tych głośników.

Dzięki oszałamiającej, kojarzącej się z prawdziwym luksusem estetyce oraz brzmieniu klasy high-end, seria Gold dopieszcza wszystkie zmysły użytkowników. Ich brzmienie jest klarowne, wyraziste, gładkie i przyjemne dla ucha. Oferują więc wszystko, czego nabywca ma prawo oczekiwać od produktu marki Monitor Audio.

Ceny detaliczne:

Gold 100 – 7 990 zł para
Gold 200 – 17 990 zł para
Gold 300 – 24 490 zł para
Gold C250 – 6 990 zł szt
Gold FX – 8 990 zł para
Gold W12 – 11 490 zł szt

Pobierz CENNIK
Pobierz FOLDER SERII GOLD