Audio Center Poland | MUSAIC NA IFTTT CHANNEL
4169
single,single-post,postid-4169,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
musaic1

Firma Musaic dodała do swojej oferty kanał IFTTT, bezpłatny serwis , umożliwiający użytkownikom kreowanie połączeń między urządzeniami „inteligentnego domu” z jednym prostym założeniem: IF This Then That.

Musaic jest pierwszym bezprzewodowym systemem Hi-Fi, które daje nam kontrolę nad setkami innych produktów korzystających z protokołu IFTTT. Użytkownicy mogą teraz podłączyć swój system Musaic do takich produktów, jak Philips Hue, Nest, Belkin WeMo, LIFX i Flic, a także aplikacji – Spotify, Musixmatch i Evernote.

Oznacza to, że możemy zapisać piosenki, które lubimy, do playlisty Spotify, wyłączyć światła, kiedy aktywuje się tryb „snu” w Musaic, włączyć dźwięk alarmu, kiedy dostanie on powiadomienie od domowego systemu ochronnego i wiele więcej. Kanał ten umożliwi nawet użytkownikom ustawienie w Musaic trybu informowania ich – w dowolnym języku – o zapisanych działaniach, obowiązkach i przypomnieniach.

CEO Matthew Bramble mówi: „Kanał IFTTT to dla nas milowy krok, ponieważ dodaje wiele dodatkowych elementów we współpracy systemu Musaic z „inteligentnym domem”. Teraz użytkownicy mogą stworzyć w prosty sposób swoje własne komendy, służące wypoczynkowi, informacji, bezpieczeństwu itp. Nasze ulubione to zmiana oświetlenia w tryb disco, kiedy mamy w domu imprezę, rankiem ściąganie prognozy pogody, włączanie radia, kiedy wchodzimy do domu lub mówione ostrzeżenia dla intruzów w naszym domu, a nawet dźwięk syreny. To istotny dodatek do domowego ekosystemu o właściwie nieograniczonych możliwościach. System będzie się z czasem rozrastał, czekamy na sterowanie głosem i zrozumienie dowolnego języka – kanał IFTTT będzie się rozrastał i w przyszłości będzie jeszcze ważniejszy.”

Więcej na stronie: www.musaic.com/ifttt