NORDOST QPOINT RESONANCE SYNCHRONIZER – Audio Center Poland
Audio Center Poland | NORDOST QPOINT RESONANCE SYNCHRONIZER
6417
single,single-post,postid-6417,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
qpoint_blog_2

QPOINT Resonance Synchronizer firmy Nordost emituje niewielkie pole, które wpływa na wszystkie rezonanse elektromechaniczne w jego pobliżu, przez co wszystkie rezonują z tą samą częstotliwością. Poprzez synchronizację tych rezonansów QPOINT może wyeliminować generowane wewnątrz urządzeń szumy elektromagnetyczne, poprawiając koherencję i precyzję czasową, które są tracone nawet w najlepszych systemach high-end.

Aby wykorzystać wpływ QPIONT we wszystkich proponowanych komercyjnie urządzeniach audio, w tym tranzystorowych i lampowych, cyfrowych i analogowych, a nawet aby dopasować efekt do potrzeb konkretnego użytkownika, system ma dwa tryby pracy – Tryb I i II – emitujące unikalne typy pola elektromagnetycznego, podkreślając różne elementy w dźwięku, obniżając poziom szumów. Użytkownik może przełączać między tymi trybami i wybierać rodzaj dźwięku, który mu odpowiada.

QPOINT to system modułowy. Jego efekty kumulują się wraz ze zwiększaniem liczby elementów i w połączeniu z innymi produktami Nordost QRT. QPOINT Resonance Synchronizer gwarantuje, że wszystkie elementy systemu pracują w idealnej harmonii, poprawiając koherencję dźwięku, jego wyrazistość i muzyczną strukturę.

Cena detaliczna 3189 zł