Nowy Chord Epic USB – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Nowy Chord Epic USB
6473
single,single-post,postid-6473,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
chordco-epic-USB-coil-cutout

Nowy kabel Epic USB zbudowany został z myślą o coraz bardziej zaawansowanych przetwornikach D/A, streamerach i innych urządzeniach audio.

Chord Company wprowadziła do sprzedaży nowy, ręcznie wykonywany kabel USB Epic, przeznaczony dla zaawansowanych przetworników cyfrowo-analogowych, streamerów i innych cyfrowych źródeł dźwięku, które wymagają najwyższej klasy ścieżki sygnału, w tym kabli połączeniowych.

Mająca swoją siedzibę w Wiltshire firma Chord Audio, oferująca budowane przez siebie ręcznie w Anglii kable od 1985 roku, zaprojektowała USB Epic bazując na doświadczeniach, które zebrała z opracowanego niedawno, kosztownego kabla Signature Super ARRAY USB; dźwięk modelu Epic USB jest tak naprawdę niemal identyczny z dźwiękiem znanym z oryginalnego kabla Signature USB.

Hybrydowa konstrukcja, ze szczególną uwagą zwróconą na najważniejsze aspekty budowy, dała w rezultacie brzmienie znane dotychczas ze znacznie droższych kabli. Epic USB, tak jak inne kable Chord Company, korzysta ze specjalistycznej wiedzy dotyczącej ekranowania. Kabel zakończony jest, wykonywanymi w Wielkiej Brytanii, wtykami Ohmic ze srebrzonej miedzi, znanymi z droższej serii Signature Super ARAY.

Epic USB bazuje również na opatentowanej technologii Tuned ARAY, która znacząco poprawia jakość i precyzję dźwięku.

Cena i dostępność

Kabel Epic USB jest dostępny w cenie 1929 zł za 1-metrowy odcinek. Na zamówienie dostępne są odcinki o innej długości, aż do 5 m.

Epic USB oferowany jest z dożywotnią gwarancją, która obejmuje ukryte wady materiału i błędy podczas budowy kabla; nie obejmuje wad wynikających z użytkowania kabla, błędów spowodowanych niedostosowaniem się do instrukcji, jak również nieautoryzowanych napraw i modyfikacji.

Chord Company

Chord Company jest wiodącym brytyjskim producentem wysokiej jakości kabli A/V. Firma od ponad 30 lat starannie projektuje i konstruuje najwyższej jakości kable audio w Wielkiej Brytanii dla wymagających klientów w ponad 50 krajach.

Firma Chord kieruje się bezkompromisowym założeniem oddania muzyki „na żywo”, niezależnie od źródła sygnału. Zespół Chord może się pochwalić wieloma opatentowanymi technologiami, czego rezultatem są wiodące w swojej klasie kable, zarówno standardowe, jak i niestandardowe. Własne projekty i produkcja we własnej fabryce zapewniają pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, gwarantując spójność oferty i tworząc rodzinę produktów, które umożliwiają tysiącom melomanów na całym świecie pełnić marzenie o pięknym dźwięku.