Oficjalna premiera Monitor Audio Bronze 6G Kolumny głośnikowe – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Oficjalna premiera Monitor Audio Bronze 6G Kolumny głośnikowe
6922
single,single-post,postid-6922,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Bez-nazwy-1

Jak informuje portal www.trustedreviews.com, firma Monitor Audio wprowadziła do sprzedaży serię Bronze 6. generacji.

Po zaprezentowaniu swojej najnowszej oferty w czasie wystawy Bristol Hi-Fi Show w lutym tego roku, Monitor Audio ogłosił właśnie premierę serii Bronze 6G, która oferuje wyższy poziom zarówno pod względem dźwięku, jak i budowy, dwie dekady po wprowadzeniu do sprzedaży pierwszego głośnika Bronze.

Seria składa się z ośmiu nowych modeli. Począwszy od głośników podstawkowych 50 i 100, poprzez podłogowe Bronze 200 i 500, głośnik centralny Bronze C150, głośniki surround Bronze FX, subwoofer Bronze W10, a na Bronze AMS Dolby Atmos, które można postawić na pozostałych kolumnach lub na podstawie, skończywszy.

Seria 6G wyposażona jest w nowy falowód Uniform Dispersion (UD), który współpracuje z głośnikiem wysokotonowym C-CAM Gold Dome firmy Monitor Audio w celu uzyskania bardziej równomiernego rozproszenia dźwięku, lepszego wyrównania czasowego i szerszego rozproszenia dźwięku. Nowością w tej generacji jest także technologia Damped Concentric Mode (DCM) w przetwornikach nisko-średniotonowych C-CAM, która w połączeniu z falowodem UD pozwoliła na obniżenie częstotliwość podziału.

Odświeżona została również obudowa. Głośniki Bronze FX i Bronze AMS są dostępne w opcji czarno-białej, a pozostałe głośniki są dostępne w czterech wykończeniach: czarnym, białym, orzechowym i „miejskim” szarym (Urban Gray).

Bronze AMS to pierwszy moduł Dolby Atmos Monitor Audio. Umożliwia on emitowanie dźwięków i odbijanie ich od sufitu, aby stworzyć wrażenie wysokości w ścieżkach dźwiękowych filmów. Z kolumnami surround Bronze FX można w ten sposób stworzyć nowoczesny system kina domowego, który wraz z Bronze AMS zapewnia prawdziwe wrażenia przestrzenne.

Cały tekst pod LINKIEM