PRZEDSTAWIAMY YOYO (L) INNOWACYJNE DOMOWE CENTRUM AUDIO – Audio Center Poland
Audio Center Poland | PRZEDSTAWIAMY YOYO (L) INNOWACYJNE DOMOWE CENTRUM AUDIO
5725
single,single-post,postid-5725,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
Cambridge_Audio_YOYO_L_Black_Location_3

Stylowy głośnik bezprzewodowy uzupełnia nagradzaną gamę głośników Yoyo firmy Cambridge Audio.
Yoyo (L) będzie dostępny już w styczniu na stronie cambridgeaudio.com i w Richer Sounds
Szacowana cena detaliczna: 1790 zł brutto

• Precyzyjne obrazowanie i wypełnianie pokoju dźwiękiem, angażujące brzmienie dzięki przetwornikom pełno-pasmowym na froncie i bocznych ściankach wspartych subwooferami
• Domowe Centrum – szeroka gama wejść zapewnia maksymalną kompatybilność z wieloma źródłami dźwięku
• Wbudowany Chromecast – bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości
• Wielkie Brytyjski Dźwięk – najlepsze rozwiązania opracowane przez inżynierów Cambridge Audio
• Unikalny kształt łączy wygodę z brzmieniem wysokiej klasy
• Najlepsze z brytyjskich materiałów stworzone we współpracy z brytyjskimi tkaczami z Marton Mills

Cambridge_Audio_YOYO_L_BLACK_packshot_3_Cut-out

YOYO (L) JEST UKORONOWANIEM WIELOKROTNIE NAGRADZANEJ SERII YOYO

Znani na całym świecie brytyjscy specjaliści brzmienia wysokiej klasy z firmy Cambridge Audio uzupełniają swoją stylową gamę produktów z serii Yoyo poprzez dodanie domowego centrum audio Yoyo (L). Yoyo (L) wyposażono we wbudowany system Chromecast, który łączy w sobie prostotę i wygodę bezprzewodowego głośnika ze skalą i klasą dźwięku rozwiązań dedykowanych dla kina domowego.

INNOWACYJNE BRZMIENIE

Innowacyjność Yoyo (L) widać również w jego unikalnej specyfikacji – na froncie oraz lewej i prawej ściance zainstalowano głośnik pełno-pasmowy oraz subwoofer. Każdy przetwornik napędzany jest dedykowanym wzmacniaczem wysokiej klasy o bardzo niskim poziomie zniekształceń, a wszystko to umieszczono w kompaktowej i stylowej obudowie. Przetworniki pracujące we froncie urządzenia zapewniają wyjątkową prezentację sceny dźwiękowej i budują wrażenie obecności wykonawców w pokoju, podczas gdy zamontowane na bocznych ściankach zapewniają szersze rozproszenie fal dźwiękowych, przez co osiągany jest efekt dużego, wypełniającego pokój, prawdziwie angażującego dźwięku.
Cyfrowy procesor dźwięku (DSP) stosowany w Yoyo (L) wykorzystuje MaxxAudio, zestaw zaawansowanych narzędzi audio z firmy Waves. MaxxAudio oferuje niezrównaną jakość dźwięku, z czystszą górą i potężniejszym basem, a jednocześnie umożliwia słuchanie muzyki na wyższych poziomach głośności.
W efekcie powstał głośnik, który wiernie odtwarza muzykę lub ścieżkę dźwiękową do filmu wypełniając dźwiękiem cały pokój, niczego nie dodając od siebie ani niczego nie tracąc z oryginalnego nagrania, dzięki czemu usłyszysz nawet najsubtelniejsze niuanse uchwycone przez realizatora w studio.

Cambridge_Audio_YOYO_L_Packshot_1

BOGATO WYPOSAŻONE DOMOWE CENTRUM MUZYKI
Yoyo (L) wyposażono w wyjątkowo szeroką gamę złączy, zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych, co zapewnia mu kompatybilność z dużą ilością źródeł. Oprócz połączeń przewodowych – optycznego TOSLINKA i Aux, Yoyo (L) może łączyć się również poprzez Bluetooth i Spotify Connect oraz, dla maksymalnej elastyczności, ma również złącze HDMI ARC do połączenia z telewizorem.
Yoyo (L) ma również wbudowany Chromecast, aby bezproblemowo łączyć się z urządzeniami przenośnymi z Androidem lub iOS słuchać oraz sterować odtwarzaniem muzyki bez konieczności parowania urządzeń.
Wystarczy dotknąć przycisk przesyłania (Cast), a muzyka z ulubionych aplikacji będzie natychmiast dostępna za pośrednictwem Yoyo (L) i to bez logowania czy pobierania. Podczas przesyłania muzyki możesz nadal korzystać z telefonu czy innego wykorzystywanego urządzenia, podczas gdy twoja ulubiona muzyka gra w tle. Możesz także grać, wysyłać wiadomości tekstowe, a nawet odbierać połączenia bez najmniejszego choćby zakłócenia w odtwarzaniu muzyki. Ponadto, Yoyo (L) nauczy się poleceń zmiany poziomu głośności twojego pilota do telewizora, aby zapewnić bezproblemową integrację.

ZAPROJEKTOWANY DLA TWOJEGO DOMU
Yoyo (L) to nie tylko Wielki Brytyjski Dźwięk, ale i inne Najlepsze Brytyjskie elementy. Cała seria Yoyo wykorzystuje opracowane specjalnie na potrzeby tego projektu „przejrzyste” akustycznie brytyjskie tkaniny. Materiały te zostały specjalnie stworzone w ramach ekskluzywnej współpracy ze znanymi na całym świecie brytyjskimi tkaczami z Marton Mills, by nadać wszystkim produktom z serii Yoyo wyrafinowany, wysokiej jakości i stylowy wygląd. Proces produkcyjny w Marton Mills
obejmuje również zastosowanie obróbki NanoSphere®, dzięki któremu tkanina ma wysoko odporność zarówno na wodę, jak i na brud.
Dostępny w kolorze Dark Grey lub Light Grey (ciemny i jasny szary), Yoyo (L) został zaprojektowany do prostej instalacji na stoliku telewizyjnym, półce bądź szafce, by był gotowy do użytku przez całą dobę dla całej rodziny.

YOYO (L) SPECYFIKACJA
ŹRÓDŁO Wbudowany Google Chromecast tak
Spotify Connect tak
Bluetooth tak
AUDIO EQ Tak (Muzyka/TV/Film/Głos)
DSP Waves MaxxAudio
Regulacja basu Tak (+/- 6 kroków)
Ilość głośników 6
SIEĆ WiFi tak (802.11ac)
ZŁĄCZA Wyjście słuchawkowe nie
HDMI ARC tak
NFC do łatwego parowania z Bluetooth tak
Line-in (wejście analogowe) Tak (3,5mm stereofoniczne)
Line-in (wejście cyfrowe) Tak (SPDIF optyczny)
USB do ładowania urządzeń tak
CECHY PRODUKTU Diody tak
Elementy sterujące urządzeniem tak
Pilot zdalnego sterowania tak
Zasilanie z gniazdka tak
Zasilanie bateryjne nie
Akcesoria w zestawie Pilot, kabel zasilający, kabel optyczny, kabel HDMI, kabel 3,5mm
Materiał Akustyczna wełna poddana procesowi Nanosphere
Dostępne kolory Ciemny i jasny szary
Wymiary 269mm (s) x 269mm (g) x

125mm (w)

Waga 4,25 kg