Audio Center Poland | RUARK AUDIO MRx – multiroomowy głośnik dla miłośników designu
5611
single,single-post,postid-5611,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ruark

Brytyjska firma Ruark Audio wprowadziła do sprzedaży swój pierwszy multiroomowy głośnik bezprzewodowy MRx. Kompatybilny z systemem all-in-one R2 mk3 i systemem R7 M3, został zbudowany z zachowaniem wszystkich standardów tej firmy, zarówno dotyczących techniki, jak i dizajnu. Korzysta też z nowej aplikacji Link.

Od strony technicznej zaskakuje użyciem stereofonicznej pary 75 mm głośników szerokopasmowych z neodymowymi magnesami, napędzanymi przez wysokiej klasy stereofoniczny wzmacniacz. Na tylnej ściance znajdziemy przełącznik, który pozwala na używanie MRx jako głośnika stereofonicznego lub pojedynczego głośnika w stereofonicznej parze z drugim MRx.

Od strony połączeń jest wszystko, czego potrzebujemy – odbiornik Bluetooth aptX, łącze internetowe, obsługa Spotify Connect, Deezer i Tidal, a niedługo także Amazon Music. Można do niego także podłączyć kabel 3,5 mm – optyczny cyfrowy i analogowy, dzięki czemu możemy korzystać z dowolnego źródła, od gramofonu po Google Chromecast. Wielozadaniowe gniazdo USB może być użyte do odtwarzania muzyki z pendrajwa lub do ładowania telefonu. To piękne głośniki gotowe na wyzwania XXI wieku.

LINK