RUARK AUDIO w dystrybucji Audio Center Poland – Audio Center Poland
Audio Center Poland | RUARK AUDIO w dystrybucji Audio Center Poland
4611
single,single-post,postid-4611,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ruark3

Począwszy od 1 grudnia 2016r. Ruark Audio, ma w Polsce swojego przedstawiciela, firmę Audio Center Poland.

RUARK AUDIO – WYJĄTKOWY PREZENT POD CHOINKĘ

Ruark Audio to jedna z tych firm, która koncentruje się na codziennym życiu ludzi, ale nie zapomina o tym, że za produktem muszą stać doświadczenie oraz solidna inżynieria. Firma ta oferuje serię przenośnych głośników Bluetooth oraz odbiorników radiowych,  a dla najbardziej wymagających ma zintegrowany system all-in-one, który łączy technikę rodem z XXI wieku i stylowe wykończenie, odsyłające do lat 60. XX wieku.

Ruark Audio to brytyjska firma rodzinna, powstała w 2006 roku. Szybko zdobyła uznanie, a „Sunday Telegraph” napisał o jej odbiorniku radiowym, że to „Aston Martin odbiorników DAB”.
Jej filozofia nie zmieniła się od tamtego czasu i można ją streścić w kilku słowach: wysoka jakość dźwięku dostępna dla każdego.

W jej ofercie znajdziemy pięć, przepięknie wykonanych, napakowanych rozwiązaniami technicznymi, łatwych w obsłudze produktów. Rozpoczynamy od R1Mk3, radia biurkowego „deluxe”,
który jest już trzecią generacją tego typu urządzeń Ruark Audio. Jest to radio FM i DAB (DAB+) zintegrowane z budzikiem, mające wyjście słuchawkowe i wejście liniowe.
Jedną z nowości jest odbiornik Bluetooth.

Kolejnym produktem jest R2, system streamingowy all-in-one. To radio FM i DAB (DAB+) zintegrowane z dwoma głośnikami, wyjściem słuchawkowym, wejściem liniowym, wejściem USB oraz odbiornikiem Bluetooth. Oczywiście jest również budzik!

R4 jest zintegrowanym systemem muzycznym. Znajdziemy w nim odtwarzacz płyt CD, radio FM oraz DAB (DAB+) i stereofoniczny wzmacniacz o mocy 80 W napędzający dwa głośniki.
Są one wspomagane aktywnym subwooferem oraz specjalnym programem poprawiającym przestrzenność dźwięku.
Wejścia liniowe i USB, wyjście słuchawkowe i budzik dopełniają jego funkcjonalność.

R Seven to zintegrowany system audio typu „radiogram”. Jego wygląd nawiązuje do popularnych w latach 50. i 60. XX wieku konsoli muzycznych, w których zintegrowano źródła dźwięku i wzmacniacze oraz postawiono na nóżkach, dzięki czemu jest to piękny mebel. Choć ma wygląd retro, jego wyposażenie jest znakomite – radio FM, DAB i DAB+, odtwarzacz CD, odbiornik Bluettoth, a także piękny, wyjmowany z górnej ścianki pilot RotoDial. R Seven dysponuje wzmacniaczami o mocy 160 W, aktywnym subwooferem oraz systemem poprawiającym przestrzenność dźwięku. Można go też zintegrować z systemem AV, dodając do niego specjalną półkę na odtwarzacz Blu-ray i uchwyt dla telewizora LCD.

Ofertę zamykają głośniki Bluetooth MR1. Będą one perfekcyjnym dopełnieniem systemu komputerowego, dostarczając dźwięk z 20 mm kopułek i 75 mm głośników niskotonowych. Liniowe wzmacniacze pracujące w klasie AB dostarczają 20 W. Sygnał można przesłać kablem lub przez łącze Bluetooth. Multikolorowe diody LED informują o aktualnym statusie głośników.

www.ruarkaudio.com