RUARK Martin Buttrich Edition MR1 Specjalna edycja kolumn Bluetooth – Audio Center Poland
Audio Center Poland | RUARK Martin Buttrich Edition MR1 Specjalna edycja kolumn Bluetooth
4707
single,single-post,postid-4707,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ruark_martin

Firma Ruark informuje o wprowadzeniu do sprzedaży specjalnej wersji kolumn MR1 Bluetooth, przygotowanej ze znanym DJ-em i producentem Martinem Buttrichem.

Martin jest ekspertem w dziedzinie dźwięku; kiedy ludzie mówią: „muzyka Martina Buttricha brzmi niesamowicie!” mówią nie tylko o tym, że ich uwagę przykuwa kompozycja, ale także o tym, jak ona świetnie brzmi. Jego umiejętności w dziedzinie kształtowania kształtu dźwięku – ezoteryczna umiejętność nawigowania w słyszalnym spektrum – przyniosły mu sławę pośród inżynierów dźwięku. Niesamowity etos pracy połączony z umiejętnością dostosowania się do sytuacji i radosnym podejściem do życia powodują, że jest on jednym z najbardziej poszukiwanych specjalistów w dziedzinie muzyki dance.

Martin pozostawił odciski palców na wielu płytach znanych artystów, np. na nominowanym do Nagrody Grammy remiksie z 2003 roku dla Tori Amos, a także na ponad 100 produkcjach i remiksach przygotowanych dla takich artystów, jak: Madonna, Muse, Fatboy Slim, Bootsy Collins, Tom Jones, Kelis, Moloko, Depeche Mode, Placebo, Loco Dice, Timo Mass, Josh Wink, Green Velvet, Roger Sanchez, Tiga i Soul Clap.

Martin wyjaśnia, dlaczego chciał, aby jego nazwisko znalazło się na kolumnach MR1:

„Kiedy pierwszy raz podłączyłem kolumny Ruark Audio MR1, zaniemówiłem. Sugestia padła ze strony mojego przyjaciela. Spróbowałem i byłem kompletnie zaskoczony tym, że tak niewielkie kolumny są w stanie zagrać tak czysto i precyzyjnie. Mają one solidną budowę, która jest w profesjonalnym studio podstawą. Dzięki temu stały się one dodatkową parą, z której korzystam podczas pracy nad muzyką. Ich rozmiary i waga są perfekcyjne kiedy trzeba zabrać je w trasę i jeśli chcę wciąż być produktywnym, mając przy sobie znaną mi referencję. Ponieważ dużo podróżuje, umożliwia mi to kontynuowanie pracy w hotelu, apartamencie itp.”

Specjalna edycja kolumn Martin Buttrich Edition MR1 jest już dostępna.