Sieciowy odtwarzacz 4K PopcornHour VTEN – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Sieciowy odtwarzacz 4K PopcornHour VTEN
2680
single,single-post,postid-2680,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Sieciowy odtwarzacz 4K PopcornHour VTEN

PopcornHour VTEN to pierwszy na rynku odtwarzacz 4K klasy premium, z procesorem Sigma na pokładzie. Łączy najlepsze cechy oprogramowania odtwarzaczy PopcornHour z nowymi możliwościami sprzętu.

VTEN_sideUrządzenie oferuje pełne wsparcie dla materiałów w rozdzielczościach UltraHD.

Obsługa kodeka HEVC/H265 oraz przetwarzanie danych z prędkością do 120Mbps co czyni z odtwarzacza doskonałe źródło sygnału audio i wideo w najnowocześniejszych systemach wizualnych 4K.

VTEN odtwarza także materiały 3D, w pełni obsługuje kinowy dźwięk w formatach AudioHD, audiofilskie pliki audio wysokiej rozdzielczości oraz pliki DSD.

1_VTEN_frontProcesor oferuje opcje aktywnego ulepszania obrazu VXP, które działają we wszystkich rozdzielczościach i znacząco poprawiają jakość skalowania materiałów SD i FullHD.

Urządzenie zamknięto w kompaktowej metalowej obudowie chłodzonej pasywnie, wyposażonej w dwa porty pamięci USB, czytnik kart pamięci, złącze dysku eSATA,

2_

interfejs sieci LAN oraz komplet przyłączy audio/wideo. Funkcjonalny, atrakcyjny wizualnie i jednocześnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika, z wbudowanym oprogramowaniem Media Jukebox, obsługą sterowania przez tablety i wieloma opcjami dostępu do multimedialnych serwisów internetowych zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Cena detaliczna 899 zł brutto