Audio Center Poland | Słuchawki ULTRASONE Edition eleven
5766
single,single-post,postid-5766,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ultrasone_u11

20 września tego roku niemiecka firma ULTRASONE zaprezentowała Edition eleven – najnowsze słuchawki z limitowanej serii. Ekskluzywność tych konstrukcji podkreślana jest przez niewielką liczbę egzemplarzy. Nowoopracowany przetwornik o średnicy membrany 40 mm został wykonany z włókien biocelulozy TruText. W połączeniu z technologią S-Logic Plus i otwartą konstrukcją tworzą one unikalny produkt o wyjątkowym dźwięku. Mistrzostwo wykonania widać w każdym detalu budowy – od wykonania, dobór materiałów, na niebywałym komforcie noszenia skończywszy.

Konstrukcja otwarta oraz nowy przetwornik
Otwarta konstrukcja oraz muszle otaczające ucho słuchacza to podstawowe cechy budowy tych słuchawek. To słuchawki dynamiczne, kreujące fantastyczną przestrzeń, w której każdy instrument jest niemal na wyciągniecie ręki.

Edition eleven zostały zbudowane wokół nowej, opracowanej przez Ultrasone membrany o średnicy 40 mm wykonanej z włókien biocelulozy TruText. Membrana ta napędzana jest przez niezwykle silne magnesy neodymowo-żelazowo-borowe. Pasmo przenoszenia obejmuje imponujący zakres od 6 do 42 000 Hz, czyli jest znacznie szersze niż to, co słyszy człowiek. Gwarantuje to, że każdy niuans muzyczny, niezależnie od tego, jak subtelny, zostanie oddany w niezwykle wierny sposób. Począwszy od muzyki klasycznej, na rocku skończywszy – każdy rodzaj muzyki zabrzmi tak, jak to sobie założył artysta.

u11_a

S-Logic® Plus
W Edition eleven znajdziemy firmową technikę S-Logic Plus, poprawiającą przestrzenność przekazu. Dźwięk dochodzący ze słuchawek nie jest już lokowany wewnątrz głowy słuchacza, ale przesunięty jest do przodu, przed słuchacza. Oznacza to, że dźwięk trafia najpierw do ucha zewnętrznego, co przekłada się na fantastyczną separację przestrzenną. Zastosowanie techniki S-Logic Plus pozwala na zmniejszenie ciśnienia powietrza, bez zmiany poziomu dźwięku. Słuchanie jest dzięki temu bardziej relaksujące.

ULE (Ultra Low Emission)
Technika ULE (Ultra Low Emission) oraz ekranowanie membran stopem MU zmniejsza niskoczęstotliwościowe promieniowanie, redukując promieniowanie elektromagnetyczne, w porównaniu z klasycznymi słuchawkami, aż o 98%.

Ręczna produkcja
Słuchawki Edition eleven są produkowane ręcznie z niezwykłą dbałością o szczegóły w fabryce znajdującej się w Gut Raucherberg, blisko jeziora Starnberg. Jakość wykonania oraz dobór materiałów powodują, że słuchawki z edycji specjalnych Ultrasone są wyjątkowymi produktami. Wyjątkowy status Edition eleven potwierdzany jest przez to, że zostanie wyprodukowanych zaledwie 1111 sztuk tych słuchawek.

u11_c

Komfort noszenia
Otwarte słuchawki umożliwiają dotarcie świeżego powietrza do uszu. Otwarta konstrukcja wraz z techniką S-Logic Plus przekładają się więc na wyjątkowy komfort noszenia Edition eleven, szczególnie podczas długich sesji. Dobre przyleganie do uszu zapewnia solidny i jednocześnie elegancki pałąk, a komfort zapewniają welurowe okładziny muszli. W razie potrzeby muszle można wymienić w dowolnym momencie – trwa to dosłownie minutę.

Akcesoria
Słuchawki Edition eleven dostarczane są z odłączanym kablem słuchawkowym oraz szeroką gamą akcesoriów. Na przykład z przejściówką z mini-jacka 3,5 mm na duży jack 6,3 mm, ściereczką z mikrofibry służącą do pielęgnacji metalowych elementów i pięknym statywem, na którym słuchawki mogą zostać wyeksponowane. W zestawie znajduje się także woreczek transportowy, chroniący słuchawki przed uszkodzeniem w czasie podróży.

Cena detaliczna 4290 zł brutto