Słuchawki Ultrasone PRO480i, PRO 580i i PRO 780i – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Słuchawki Ultrasone PRO480i, PRO 580i i PRO 780i
5282
single,single-post,postid-5282,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ultra

Do sprzedaży w tym miesiącu wchodzą trzy nowe modele słuchawek Ultrasone – PRO480i, PRO 580i i PRO 780i. Wszystkie są konstrukcjami zamkniętymi oferującymi technologię S-Logic® PLUS, która pozwala uzyskać wyjątkowo przestrzenny dźwięk.

Ultrasone PRO 480i

ultrasone-pro480i
Ultrasone PRO 480i to słuchawki dynamiczne o konstrukcji zamkniętej. Mają 40-mm mylarowe membrany przetworników, które są wprawiane w ruch za pomocą magnesów neodymowych, reprodukując dźwięki z zakresu częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz. Zakres ten obejmuje całe pasmo słyszalne dla ludzkiego ucha.

Konstrukcja zamknięta zapewnia wysoki poziom izolacji akustycznej od otoczenia, ale też zapobiega przedostawaniu się dźwięków ze słuchawek na zewnątrz, gdzie mogłyby zostać uchwycone przez pracujące w czasie nagrywania mikrofony.

Słuchawki Ultrasone PRO 480i korzystają z technologii S-Logic® Plus. W tym opatentowanym rozwiązaniu wykorzystuje się niesymetrycznie rozmieszczone przetworniki, co pozwala uzyskać wyjątkowo przestrzenny dźwięk. Takie rozwiązanie umożliwia analizę przestrzenności nagrań w czasie odsłuchu na słuchawkach. Poszczególne źródła pozorne są precyzyjnie rozmieszczone na scenie.

S-Logic® to także rozwiązanie korzystne dla uszu słuchacza – tę samą postrzeganą głośność dźwięku uzyskuje się przy ustawieniu o 3-4 dB niższym.

Ultrasone PRO 480i są dostarczane w zestawie z nylonową torebką podróżną, metrowym kablem i 4-metrowym przedłużaczem, które są zakończone pozłacanym jackiem stereofonicznym 3.5 mm, przejściówką z 3.5 na 6.3mm jacka.
Ultrasone PRO580i

Ultrasone PRO 580i to następca popularnego modelu HFI 580, specjalisty w zakresie reprodukcji niskich tonów. Ich brzmienie również opiera się na zwartym, mocnym basie. Pasmo przenoszenia PRO 580i obejmuje częstotliwości od 10 Hz do 22 kHz, czyli schodzi o całą oktawę poniżej dolnej granicy dźwięków słyszalnych dla ludzkiego ucha.

Duże, 50 mm membrany przetworników PRO 580i doskonale sprawdzą się, jak mówi producent, napędzane wzmacniaczami wysokiej mocy, co sprawia, że są idealnym wyborem dla tych, którzy potrzebują czystego, wolnego od zniekształceń dźwięku nawet gdy znajdują się w bardzo głośnym otoczeniu.

Ultrasone PRO580i

ultrasone-pro-580i
Ultrasone PRO 580i również mają konstrukcję zamkniętą i są wyposażone w technologię S-Logic® Plus.

Ultrasone są dostarczane są z solidnym pokrowcem wykonanym z materiału imitującego skórę. W zestawie znajdują się ponadto 2.5-m kabel zakończony pozłacanym 3.5-mm jackiem stereofonicznym oraz pozłacaną, nakręcaną przejściówkę 3.5/6.3 mm. Do dyspozycji są dwie pary poduszeczek (padów) – jedne wykończone sztuczną skórą, drugie welurem.

Ultrasone PRO 780i

ultrasone-pro-780i
Ultrasone PRO 780i to następca modelu HFI 780, dzieciczący jego główne zalety – zbalansowany, przestrzenny dźwięk z mocnym basem i czystymi wysokimi tonami, konstrukcję zamkniętą oraz opatentowaną technologię S-Logic® PLUS. Są wyposażone 40-mm przetworniki ze złotymi membranami.

Słuchawki rozciągają swoje pasmo przenoszenia do poziomu infradźwięków, schodzą bowiem nawet do 10 Hz oraz ultradźwięków na drugim końcu pasma, gdyż są w stanie odtworzyć dźwięki do 26 kHz. Odtwarzają więc pełne pasmo słyszalne dla ludzkiego ucha, które obejmuje zakres od 20 do 20,000 Hz.

Ultrasone PRO 780i są dostarczane z przenośnym futerałem, jedną parą poduszeczek (padów) wykończonych imitacją skóry i drugą welurem. Jest też 2.5 m kabel zakończony pozłacanym, stereofonicznym 3.5 mm jackiem oraz przejściówka na dużego jacka 6.3 mm.

Źródło: Audio