Audio Center Poland | TAD CE1 Kolumny głośnikowe
2168
single,single-post,postid-2168,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

TAD CE1 Kolumny głośnikowe

Zaprojektowane i wykonane całkowicie samodzielnie przez firmę TAD, monitory CE1 (Compact Evolution One) korzystają z nowatorskich opracowań i nowoczesnych technologii, które po raz pierwszy zobaczyliśmy we flagowych R1 (Reference One), potężnych kolumnach wolnostojących.

Najważniejszym składnikiem nowych kolumn jest CTS (Coherent Source Transducer) – współosiowy, koincydentalny system średnio-wysokotonowy. To 140 mm głośnik średniotonowy, z membraną pokrytą magnezem, pracujący w zakresie od 250 Hz do 2 kHz oraz 35 mm berylowa kopułka wysokotonowa, pracująca aż do zapierających dech w piersiach 100 kHz. Koaksjalna budowa systemu umożliwia emitowanie najważniejszej części pasma tak, jak z punktowego źródła dźwięku.

TAD_CE1_BL_SILVER
Niskie tony reprodukowane są przez 180 mm głośnik niskotonowy, korzystający z technologii MACS (Multilayered Aramid Composite Shell), z membraną wykonaną z jednego elementu wraz z nakładką przeciwpyłową.

TAD_CE1_WHITE_GRAY

Pięknie wykonana, solidna obudowa ma kilkuwarstwowe ścianki, na które składają się: płyta MDF, płyta ze sklejki oraz 10 mm płyty z aluminium. Aluminiowe panele boczne tworzą również dwukierunkowy, szczelinowy port bas-refleks, którego wylot wyprofilowano tak, aby przepływ powietrza nie powodował turbulencji, a o za tym idzie słyszalnych szumów.

TAD_CE1_ADS

Andrew Jones, dyrektor generalny i jednocześnie główny inżynier firmy TAD mówi, iż dodanie CE1 do serii Evolution jest ważnym rozwinięciem oferty tej japońskiej firmy, dającym jej możliwość spełnienia wszystkich potrzeb wymagającym audiofilów, od źródła dźwięku, aż do kolumn.
Cena detaliczna 17 990 euro/para