ULTRASONE EDITION M Słuchawki przenośne – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ULTRASONE EDITION M Słuchawki przenośne
2745
single,single-post,postid-2745,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

ULTRASONE EDITION M Słuchawki przenośne

Żadna inna firma nie reprezentuje równie wysokiej kultury słuchawkowej, co Ultrasone. W ramach serii Edition ten bawarski producent przygotował unikatowe, ręcznie składane słuchawki, które zarówno świetnie wyglądają, jak i znakomicie grają.

Edition M to rewolucyjna konstrukcja – słuchawki premium przeznaczone do podróży i uprawiania sportu. Specjalnie na potrzeby tego modelu projektanci ze studia Guta Raucherberga przygotowali elegancką, niezwykle wygodną wersję słuchawek, w których otrzymujemy wszystko, co apeluje do serc i umysłów słuchaczy: fantastyczny dźwięk, eleganckie materiały i niewielką wagę w połączeniu z zaawansowaną, przemyślaną budową oraz znakomitym połączeniem ze smartfonami, tabletami i notebookami. Nie zapomniano także o wielokrotnie nagradzanym systemie S-Logic Plus, oferującym wyjątkową przestrzeń oraz ochronę przed promieniowaniem elektromagnetycznym.

Edition_M_Image_4W modelu tym przemyślano wszystko – od materiałów, po wykończenie. Także specyfikacja techniczna jasno pokazuje, że słuchawki Edition M dostarczą wybitny dźwięk wtedy, kiedy jesteś w ruchu. Charakteryzują się one impedancją 40 Ω i są zoptymalizowane do odtwarzania muzyki z dużym natężeniem dźwięku nawet ze źródeł o niskim poziomie wyjściowym, jak smartfony i tablety. Liczy się nie tylko ilość, ale i jakość – dźwięk pozostaje przy tym czysty i przyjemny dla uszu. Pasmo przenoszenia 10 Hz – 38 kHz zapewnia pokrycie całego reprodukowanego spektrum. Każdy niuans muzyczny zapisany w sygnale jest więc wydobywany i traktowany z należna uwagą.

Edition_M_DiagonalImage_4cNie należy przy tym zapominać o wygodzie, szczególnie kiedy mówimy o słuchawkach przenośnych. Słuchawki Edition M ważą zaledwie 146 g i mają niezwykle wygodną konstrukcję, pozwalającą na długie godziny słuchania muzyki bez poczucia dyskomfortu, blokując przy tym zewnętrzne hałasy.

S-Logic Plus

Wyjątkowe zalety Edition M się na tym nie kończą. Ultrasone zastosowała w nich opatentowany system S-Logic Plus. Bazuje ona na niecentrycznie umieszczonych, specjalnie skalkulowanych otworach w metalowej przegrodzie, chroniącej słuchacza przed promieniowaniem elektromagnetycznym, którego źródłem są cewki przetworników. Promieniowanie redukowane jest o 40%, a my możemy puszczajać muzykę o 3-4 dB ciszej, subiektywnie uzyskując ten sam poziom dźwięku, co w tradycyjnych konstrukcjach. Chronimy więc słuch przed przeciążeniem. System ten zapewnia również niezwykłe wrażenia przestrzenne.

Edition_M_linear_4cMobilność

Mobilność oznacza nie tylko to, że możemy słuchawki zabrać gdziekolwiek tego chcemy, ale także to, że w codziennym życiu są łatwe w użyciu. Edition M wyposażono więc w odłączany kabel słuchawkowy ze zintegrowanym pilotem zdalnego sterowania oraz mikrofonem. Możemy z nimi odebrać telefon w dowolnym momencie, przyciskając jeden guzik. Użytkownicy telefonów z Androidem, a także tabletów mogą jeszcze więcej – używając aplikacji Ultrasone app można samodzielnie przystosować wszystkie funkcje pilota do swoich potrzeb.

Dobór materiałów

Seria Edition wyróżnia się niezwykłym doborem materiałów, także w modelu M. Opis rozpocząć można na przykład od pokrytych tytanem, 30 mm przetworników, które są odpowiedzialne za znakomity dźwięk. Pomaga w tym również pokrycie złotem wszystkich styków. Kapsuły zostały pokryte przepięknym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne rutenem – Edition M wyglądają wyjątkowo elegancko, ale są również niezwykle wytrzymałe. Wykonane ze skóry etiopskich owiec wykończenie miękkich elementów zapewnia komfort i niezwykłe poczucie obcowania z luksusowym produktem. Nawet pokrowiec podróżny jest wyjątkowy  – został dopasowany do słuchawek tak, aby przewozić je wygodnie i bezpiecznie.

Cena detaliczna 3690 zł