Ultrasone iQ Pro – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Ultrasone iQ Pro
2037
single,single-post,postid-2037,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Ultrasone iQ Pro

High-endowe słuchawki douszne z dwudrożnymi przetwornikami

iQ Pro to najnowsze słuchawki douszne tego bawarskiego specjalisty. Wykonane z wyjątkową starannością obudowy kryją dwa, niezależne przetworniki – dokładnie tak samo, jak konwencjonalnych kolumnach głośnikowych najwyższej klasy.

IQ_Pro-1

Zastosowanie osobnego przetwornika dla tonów wysokich oraz średnich i niskich gwarantuje odtwarzanie muzyki z wyjątkową liniowością i minimalnymi zniekształceniami. Opatentowane nakładki, dostosowujące się do kształtu kanału ucha zapewniają komfortowe użytkowanie nawet przez długi czas. iQ Pro będą idealnym partnerem dla smartfonów, tabletów i notebooków.

IQ_Pro-2

Podstawą iQ Pro jest hybrydowy, dwudrożny przetwornik, zastosowany po to, aby rozdzielić wysokie i niskie częstotliwości. Słuchawki wyposażone są w silny, 8 mm magnes neodymowy.

IQ_Pro-4
Unikatowe połączenie materiałów w poduszkach  powoduje, że noszenie iQ Pro jest niezwykle komfortowe. Pianki doskonale dopasowują się do wnętrza ucha i nie wypadają nawet podczas uprawiania sportu.

IQ_Pro-3
Słuchawki można schować do pięknego, wytrzymałego pudełka transportowego. W razie potrzeby pianki douszne można wymienić na nowe – dostajemy dwie pary pianek dousznych Comply Foams TX-100 w rozmiarach L i M i pięć par silikonowych wkładek dousznych w rozmiarze S, M oraz L.