Audio Center Poland | Ultrasone – seria PRO wzbogacona o literkę ‘i’
3827
single,single-post,postid-3827,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ultra

Audiofilskie firmy skupione są na jak najlepszym dźwięku, często kosztem wygody. A jeśli już są wygodne, to nie zawsze są wystarczająco trwałe i odporne na uszkodzenia. Dlatego właśnie najlepsi producenci maj w swojej ofercie osobne linie zarezerwowane dla odbiorców profesjonalnych, którzy za ich pomocą tworzą lub odtwarzają muzykę – jak inżynierowie dźwięku, muzycy, DJ-e.

Taką firmą jest także Ultrasone. W jej ofercie od lat znajduje się seria PRO, do której obecnie należą cztery modele: PRO 550, PRO 750, PRO 990 oraz PRO 2900, w których zastosowano wszystkie flagowe technologie tej firmy: S-Logic, Mu metal i ULE. Ich cechą charakterystyczną jest bardzo wytrzymała budowa i wysoka wygoda użytkowania. Pięć lat, które minęły od prezentacji pierwszych modeli PRO, wykorzystano w Ultrasone na zaprojektowanie i zbudowanie coraz lepszych przetworników, na zastosowanie bardziej wyrafinowanych materiałów wykończeniowych i zmianę okablowania.

Zasada jest taka, że projektując topowe słuchawki użyte w nich rozwiązania są następnie stosowane w niższych seriach. Teraz przyszła kolej na poprawę serii PRO, która otrzymała literkę ‘i’ w nazwie. Główne zmiany dotyczą konstrukcji pałąka. Został on „pożyczony” z wyższej serii Signature – teraz słuchawki PRO 550i, PRO 750i, PRO 990i oraz PRO 2900i mają kabłąki w całości wyłożone miękkim materiałem, a ich budowa jest stabilniejsza i daje większą wygodę użytkowania. Poprawki wprowadzono także w membranach i innych elementach, inne jest też opakowanie.

Ceny:

PRO550i – 990 zł
PRO750i – 1490 zł
PRO900i – 1990 zł
PRO2900i – 1990 zł