Audio Center Poland | ZAPPITI NAS Dyski sieciowe firmy Zappiti
3920
single,single-post,postid-3920,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
zapp1

Francuska firma Zappiti, znana z oprogramowania dla odtwarzaczy Dune, a także z własnych odtwarzaczy plików wideo, w których cechą szczególną jest niezwykle dopracowany sposób przeglądania plików, z okładkami filmów i informacjami o nich, oferuje także wyrafinowane dyski sieciowe NAS.

Na szczycie oferty znajduje się duży, ośmiodyskowy NAS z funkcją ripowania z płyt Blu-ray i DVD prosto do jego pamięci. To perfekcyjne rozwiązanie dla domowego systemu audio i wideo. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu korzystanie z dysków Zappiti jest bardzo proste i jeszcze bardziej pomocne, kiedy współpracuje on z odtwarzaczem plików Zappiti. Procesor użyty w Zappiti NAS stosowany jest także w odtwarzaczach 4K tej firmy, co gwarantuje szybkie przetwarzanie dużej ilości danych. Opcja RIP daje możliwość archiwizacji plików do użytku w kinie domowym. System pracuje w trybie RAID 5 i sterowany jest przez fantastyczną aplikację sterującą Zappiti Server. Dodatkowo urządzenia oznaczone symbolem 8S wyposażone zostały wydajniejszy procesor umożliwiający jeszcze szybszy przesył danych, szybsze indeksowanie oraz szybsze poruszanie się po katalogu okładek zapisanych filmów. Każda wersja urządzenia sprzedawana jest bez dysków HDD.

Ceny detaliczne:
8N – 5679zł
8N RIP – 6559zł
8S – 7879zł
8S RIP – 8759zł