ZAPPITI NAS RIP AUDIO VIDEO EDITION Serwer NAS multiroom z możliwością ripowania płyt Blu-ray i DVD – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ZAPPITI NAS RIP AUDIO VIDEO EDITION Serwer NAS multiroom z możliwością ripowania płyt Blu-ray i DVD
4661
single,single-post,postid-4661,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
zapp2

Zappiti NAS RIP Audio Video Edition pozwala na zgromadzenie do 120 000 płyt CD i umożliwia streaming sygnału audio i audio-wideo do różnych stref w mieszkaniu

Wraz z coraz większą komplikacją i rozwojem systemów sieci domowej, w czym dużą rolę pełni apetyt użytkowników na dostęp do różnego rodzaju usług, na znaczeniu zyskują urządzenia, które są w stanie spełnić te wymagania. Odpowiedzią na nie są produkty francuskiej firmy audio wideo Zappiti. Nowy serwer Zappiti NAS RIP Audio Video Edition jest w stanie pomieścić do ośmiu dysków HDD i oferuje funkcję RIP, tj. zgrywania płyt CD, DVD i BD do wewnętrznej pamięci.

Produkt ten został zaprojektowany jako centrum domowego systemu audio i wideo. Gwarantuje sygnał o bezkompromisowej jakości, eliminując potrzebę kompresowania materiału, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

Pojedynczy Zappiti NAS RIP Audio Video Edition pozwala na zapisanie do 120 000 płyt CD, 12 000 płyt DVD lub 2000 płyt Blu-ray. Zappiti zwraca uwagę na to, że możliwe jest zintegrowanie w tym samym systemie kilku dysków NAS poprzez standardową sieć domową, w tym urządzeń pracujących w trybie RAID-5, tworzących kopie zapasowe materiału.

Po zainstalowaniu serwera w systemie, sygnał jest dystrybuowany po całym domu przez standardową sieć. Dyski NAS i kompletny system Zappiti są wspomagane przez opracowane przez firmę oprogramowanie Zappiti Db, które rozpoznaje filmy, programy i muzykę, ściągając dla nich okładki i opisy.

Zappiti NAS dostępny jest w czterech wersjach:

Zappiti NAS 8N RIP Audio Video Edition: model z ośmioma kieszeniami na dyski HDD oraz odtwarzaczem Blu-ray oraz oprogramowaniem umożliwiającym ich zgrywanie.

Zappiti NAS 8S RIP Audio Video Edition: model bazujący na 8N RIP Audio Video Edition, w którym dodano mocniejszy procesor, pozwalający na szybszy backup, dający również indeksowanie orz dodatkowe opcje w menu nawigacji.

Zappiti NAS 8N: ośmiokieszeniowy dysk NAS.

Zappiti NAS 8S: podobny do NAS 8N, ale z szybszym procesorem; ta wersja pracuje ciszej niż 8N.