ZAPPITI ONE SE 4K HDR Odtwarzacz plików dla wymagających – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ZAPPITI ONE SE 4K HDR Odtwarzacz plików dla wymagających
6169
single,single-post,postid-6169,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
o5qead7g

Francuska firma Zappiti, specjalizująca się w produkcji odtwarzaczy plików wideo, zaprezentowała swoje najnowsze urządzenie, odtwarzacz One SE 4K HDR.

Jest on podobny do swojego poprzednika, modelu One 4K HDR. To odtwarzacz plików wideo wyposażony w kieszeń na dysk twardy SATA HDD 3,5″. Obsługuje wszystkie istniejące formaty audio i wideo, kodeki i kontenery, w tym nowoczesne standardy, takie jak: HDMI 2.0, Ultra HD 4K, HDR oraz 4K60p, ustanawiając nowy standard dla całej branży. Zapewnia też kompatybilność ze wszystkimi popularnymi formatami wideo, jak HEVC o 10-bitowym kodowaniu, ISO Blu-ray, M2TS, MKV 4K, MVC 3D z trójwymiarowymi napisami, a także nowoczesnymi formatami kinowymi audio, jak Dolby Atmos i DTS:X. Obsługiwane są także bezstratne kodeki audio do 32 bitów i 192 kHz. Cała seria jest kompatybilna z Zappiti Media Center v4.

Nowa wersja z „SE” w symbolu jest jeszcze lepsza, co tylko potwierdza dążenie firmy do ciągłego rozwoju. Zastosowano w niej znacznie szybszy i bardziej wydajny procesor – zamiast modelu Realtek RTD1195 mamy teraz czterordzeniowy, 64-bitowy układ Realtek RTD1295 ze znacznie większą pamięcią RAM. Ważne są także zmiany dotyczące obsługiwanych formatów – teraz odtworzymy sygnał 4K 60p. Wyższą rozdzielczość – 1080p – ma także menu i napisy.

Wśród kilkudziesięciu zmian bardzo ważne są te związane z wejściami sygnału. Nowy odtwarzacz wyposażono w wejście wideo HDMI 2.0a, a także wejście audio HDMI 1.4a; wszystkie wejścia HDMI są teraz złocone. Co więcej, urządzenie wyposażono w łącze Wi-Fi 5G, co w przyszłości pozwoli na nieograniczony transfer sygnału bez potrzeby korzystania z kabla ethernetowego.

Mimo że nowy model różni się od starszego jedynie dwoma literkami w nazwie (SE), to jest to zupełnie nowa maszyna o znacznie wyższych osiągach.
Dystrybucja: AUDIO CENTER POLAND