O firmie – Audio Center Poland
Audio Center Poland | O firmie
11
page,page-id-11,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_background_opacity, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

o_firmie1-1

Audio Center Poland – o firmie

Misja

Firma Audio Center Poland powstała w 2001 roku. Od początku naszym celem było umożliwienie polskim melomanom, miłośnikom muzyki a także wszystkim, którzy dbają o wysoką jakość używanych przez siebie produktów obcowanie z najwyższej klasy technologiami. Wybierając do naszego portfolio kolejne marki kierowaliśmy się więc wyłącznie dbałością o solidność produktów i jakość dźwięku, a równie ważna była dla nas jakość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego danej firmy.

 

Kim jesteśmy

Audio Center Poland jest firma dystrybucyjną, polskim przedstawicielem firm, oferujących produkty audio video dla wymagających melomanów. Jesteśmy przedstawicielem wyselekcjonowanej grupy marek, dobranych przez nas pod kątem reputacji firmy, dźwięku, jak również serwisu. Szanując naszych klientów, starając się o to, aby byli otoczeni przyjaznymi ludźmi, mieli dostęp do budzących zaufanie produktów staramy się utrzymać wysokie standardy i tego samego wymagamy od firm, które reprezentujemy.

 

Sprzedaż detaliczna

Audio Center Poland współpracuje z ponad pięćdziesięcioma sklepami na terenie całej Polski, a liczba ta wciąż rośnie. Sukces zawdzięczamy naszym współpracownikom i zadowolonym klientom. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w branży audio, która ma w ciągłej ofercie wszystkie oferowane przez producentów urządzenia, kolumny i akcesoria, dzięki czemu klienci współpracujących z nami sklepów mogą posłuchać dowolnej kombinacji marek.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu zarządzania i rzetelności biznesowej udało się nam zbudować sprawnie działającą sieć sprzedaży dystrybucyjnej. Pracujemy na nowoczesnych i dostosowanych rozwiązaniach informatycznych oraz logistycznych.

 

Nowy dom

W 2013 r firma znalazła swój nowy dom, w wybudowanym od podstaw na obrzeżach Krakowa nowoczesnym, należącym do niej budynku. W przestronnych, pięknie urządzonych wnętrzach swoje miejsce znalazły biura, pokój konferencyjno-odsłuchowy oraz magazyn. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na potrzeby klientów, skracając tym samym czas oczekiwania na produkty.

 

Serwis

Audio Center Poland pracują specjaliści oddani swojej pracy, stale podnoszący swoje kompetencje i doskonalący swoje umiejętności. Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym działem serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jego jakość jest stale monitorowana przez naszych partnerów.

A to wszystko po to, aby muzyka była jedynym, co Państwa będzie interesowało – reszta jest w naszych rękach.