Audio Center Poland | O firmie
11
page,page-id-11,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_background_opacity, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

o_firmie1-1

Audio Center Poland – o firmie

Audio Center Poland to firma dystrybuująca w Polsce produkty audio dla wymagających melomanów. Jesteśmy w Polsce przedstawicielem wyselekcjonowanej grupy marek, dobranych przez nas pod kątem reputacji firmy, dźwięku, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Szanując naszych klientów, starając się o to, aby byli otoczeni przyjaznymi ludźmi, mieli dostęp do budzących zaufanie produktów staramy się utrzymać wysokie standardy i tego samego wymagamy od firm, które reprezentujemy.

Audio Center Poland współpracuje z około 50-cioma sklepami na terenie Polski, a liczba ta wciąż rośnie. Sukces zawdzięczamy naszym współpracownikom i zadowolonym klientom.

W 2013 r firma znalazła swój nowy dom, w wybudowanym od podstaw na obrzeżach Krakowa nowoczesnym, należącym do niej budynku. W przestronnych, pięknie urządzonych wnętrzach swoje miejsce znalazły biura, pokój konferencyjno-odsłuchowy oraz magazyn. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na potrzeby klientów, skracając tym samym czas oczekiwania na produkty.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu zarządzania i rzetelności biznesowej udało się nam zbudować sprawnie działającą sieć sprzedaży dystrybuowanych przez nas marek. Pracujemy na nowoczesnych i dostosowanych rozwiązaniach informatycznych oraz logistycznych.

W Audio Center Poland pracują specjaliści oddani swojej pracy, ciągle doskonalący swój warsztat pracy. Dysponujemy również własnym, w pełni wyposażonym serwisem.