ARCAM AVR850 Amplituner AV – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ARCAM AVR850 Amplituner AV
4524
single,single-post,postid-4524,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
avr850a

Test na portalu hometheaterhifi.com

Amerykański hometheaterhifi.com to jedno z najważniejszych źródeł informacji na temat kina domowego, także tego z najwyższej półki. Jeśli więc pojawia się w nim test urządzenia, które robi szczególnie duże wrażenie na redaktorach, jest to ważne wydarzenie. Tak było w przypadku nowego amplitunera firmy Arcam, modelu AVR850. W podsumowaniu jego testu autor pisze:

„Amplituner Arcam AVR850 ma znakomity tryb Video Pass-through, napakowany jest nowoczesnymi technologiami i ma jedne z najczyściej brzmiących, najmocniejszych wzmacniaczy ze wszystkich, dostępnych na rynku amplitunerów.”

„Arcam AVR850 otrzymuje moją gorącą rekomendację. Po wyczerpujących odsłuchach byłem całkowicie „kupiony”. Nie mam cienia wątpliwości, że jego działanie pozwala mu rywalizować z wieloma systemami dzielonymi. Moje pozytywne odczucia były dodatkowo podbudowanie znakomitymi wynikami pomiarów.”

„Niektórzy mogą pomyśleć, że cena AVR850 jest zbyt wysoka i jestem w stanie to zrozumieć. Na rynku jest wiele znacznie tańszych amplitunerów, które, na papierze, mogą się wydawać lepszym wyborem. Mogę jednak wszystkich zapewnić, bazując na moim osobistym kontakcie z AVR850, że Arcam ma znaczącą przewagę nad całą konkurencją. Przypomina mi się stare powiedzenie „płacisz i masz” z tym, że w tych czasach nie jest do końca poprawne i najczęściej brzmi ono: „płacisz i nie masz”. Ale jeśli kupicie Arcama AVR850, dostaniecie najlepszy układ elektroniczny, najlepsze podzespoły i najlepszą jakość budowy dostępną w amplitunerach z głównego nurtu rynku audio-wideo. Jesteście to sobie winni – musicie posłuchać AVR850 zanim zainwestujecie swoje pieniądze w nowy amplituner AV.”

Cały test pod LINKIEM