Arcam CDS27 Odtwarzacz SACD/odtwarzacz plików – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Arcam CDS27 Odtwarzacz SACD/odtwarzacz plików
2543
single,single-post,postid-2543,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Arcam CDS27 Odtwarzacz SACD/odtwarzacz plików

Test w „Hi-Fi World”

Odtwarzacz CDS27 Arcama na pierwszy rzut oka przypomina klasyczny odtwarzacz CD. To jednak pozory – łączy on w sobie odtwarzacz Hi-Res – zarówno płyt fizycznych (Super Audio CD), jak i plików. To ważne, jednak jeszcze ważniejsze jest to, że udało się te dwa elementy połączyć w jedną, świetnie działającą całość, w której obydwa te elementy są sobie równoważne. W recenzji, która w maju ukaże się w brytyjskim magazynie „Hi-Fi World” czytamy:

„Arcam CDS27 to sukces w zasypywaniu podziału, jaki nastąpił pomiędzy nośnikami fizycznymi i plikami. Jeśli chcesz odtworzyć płytę CD na przystępnym cenowo odtwarzaczu, który w dodatku zagra ją naprawdę dobrze, a także jeśli chcesz zripować te płyty w bezstratnej formie i przesłać je na serwer, trzeba się zainteresować CDS27. Co więcej – jeśli należysz do szlachetnej mniejszości ściągającej pliki wysokiej rozdzielczości, gotowy do działania Arcam będzie na ciebie czekał!”

Ocena: ***** (max)
„WYBITNY – jeden z najlepszych”
„WARTOŚĆ – dobrze wyceniony”