Arcam FMJ A29 w teście „AudioFi.net” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Arcam FMJ A29 w teście „AudioFi.net”
3906
single,single-post,postid-3906,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
arcam

„Silky smooth power” – tak swój test w magazynie „AudioFi.net” rozpoczyna Lim Juan. Wzmacniacz A29, o którym mowa, rozpoczyna ofertę Arcama w zakresie klasycznych komponentów audio, kontynuując wieloletnie tradycje tego producenta. Oferuje on 80 W z innowacyjnych wzmacniaczy w klasie G, sześć wejść liniowych oraz gramofonowe MM. Jego tradycyjna dla serii FMJ linia wzornicza, nienarzucająca się stylistyka powodują, że może się stać centrum poważnego systemu audio.

W podsumowaniu Lim Juan pisze:

„Niewielkie urządzenie z zapasem mocy o czystym, dużym dźwięku. FMJ A29 to czysta przyjemność dla swoich posiadaczy, gwarantując świetny dźwięk przez długi, długi czas. Dla szukających klasycznego. „analogowego” wzmacniacza, w którym nacisk położono nie na dodatki, a na dźwięk, A29 będzie idealnym wyborem i w związku z tym zasługuje na rekomendację.”

Cały test pod LINKIEM