Arcam FMJ A29 Wzmacniacz zintegrowany – Test w magazynie „Audio” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Arcam FMJ A29 Wzmacniacz zintegrowany – Test w magazynie „Audio”
5408
single,single-post,postid-5408,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
a29

Firma Arcam przyzwyczaiła audiofilów do charakterystycznego wyglądu przedniej ścianki. Zapoczątkowana w serii FMJ wciąż jest wyznacznikiem wysokich standardów wykonania i konstrukcji mechanicznej. W środku wiele się jednak w tym czasie zmieniło. Dla Arcama najważniejsze okazało się wprowadzenie do produkcji końcówek mocy pracujących w klasie G – ekonomicznej, przyjaznej środowisku, a przy tym klasycznie analogowej.

Najtańszym wzmacniaczem pracującym w klasie G tego producenta jest model A29, testowany w lutowym wydaniu przez magazyn „Audio”. W teście podkreślono jego przyjemne, kulturalne, ładne brzmienie, które nikomu nie zaszkodzi, a jego charakter jest „delikatny, nieinwazyjny, pomaga muzyce dotrzeć do słuchacza bez absorbowania go efektami specjalnymi”. W podsumowaniu dodano: „Dźwięk 4K – kształty, kontury, kompetencje, kultura.” Czy trzeba czegoś więcej?

„Audio”, 2/2018 – czytaj TEST