ARCAM irDAC-II Przetwornik cyfrowo-analogowy – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ARCAM irDAC-II Przetwornik cyfrowo-analogowy
4521
single,single-post,postid-4521,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
irdacii

Test na portalu Cnet.com

irDAC-II to przetwornik cyfrowo-analogowy, który potrafi znacznie więcej niż inne tego typu urządzenia – możemy do niego przesłać sygnał cyfrowy nie tylko przewodowo, ale i za pomocą łącza Bluetooth. To również cyfrowy przedwzmacniacz i wzmacniacz słuchawkowy. Sterowanie dostępne jest także z pilota, irDAC-II może być więc centrum klasycznego zestawu audio. Te funkcjonalne zalety, a także doskonałą jakość dźwięku docenił ostatnio redaktor portalu Cnet.com, pisząc:

„Arcama słuchałem razem ze słuchawkami Oppo PM-3 i dźwięk tej kombinacji był naprawdę przyjemny, bardzo czysty i przestrzenny. Zawsze lubiłem PM-3, ale połączenie z irDAC-II spowodowało, że ich dźwięk okazał się lepszy niż do tej pory mi się wydawało. Przesłuchałem z Arcamem również słuchawki Grado GH1 i wszystkie rzeczy, jakie w Grado lubię, tj. mocną dynamikę, doświetloną średnicę i precyzyjny bas, były z irDAC-II jeszcze lepsze. Wpięcie słuchawek do Arcama automatycznie wycisza sygnał na jego wyjściach RCA, co jest bardzo przydatne, jeśli chcecie podłączyć ten przetwornik do systemu audio z głośnikami.

Funkcje Arcama ir-DAC-II, jego niewielkie rozmiary oraz słodki dźwięk powodują, że mamy do czynienia z niezwykle ciekawym urządzeniem.”

Cały test pod LINKIEM