Audio Center Poland | ARCAM irDAC-II Test w portalu TheEar.net
4274
single,single-post,postid-4274,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
irdacii2

Jak się wydaje, wprowadzając do sprzedaży przetwornik cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz w jednym – irDAC-II, Arcam nie spodziewał się tak pozytywnego odzewu z rynku. A ten przeszedł najśmielsze oczekiwania. Dzięki znakomitemu wyposażeniu, niewielkim rozmiarom, wyjątkowej funkcjonalności (pilot!) i znakomitemu dźwiękowi urządzenie zdobywa kolejne redakcje pism i portali specjalistycznych.

Ostatnio niezwykle pozytywną recenzję opublikował portal TheEar.net:

„Powrót Arcama do rynku konsumenckich DAC-ów sześć lat temu było mocno spóźnione. Ale w swojej najnowszej, trzeciej wersji, przetwornik irDAC-II pokazuje, że firma wciąż dąży do czegoś lepszego, poprawiając i ulepszając jakość dźwięku, mając na uwadze bieżące nawyki słuchaczy. Chociaż rynek przetworników cyfrowo-analogowych jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek wcześniej, brzmiący w miękki sposób Arcam irDAC-II będzie znakomitym wyborem dla szukających rozdzielczego i tonalnie neutralnego DAC-a, który będzie służył jako hub w systemie audio, idealnie integrując się z codziennym życiem domu.”

Cały test pod LINKIEM