ARCAM irDAC-II Wyróżnienie magazynu „Hi-Fi Choice” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ARCAM irDAC-II Wyróżnienie magazynu „Hi-Fi Choice”
4259
single,single-post,postid-4259,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
irdacii

irDAC-II momentalnie zagarnia dla siebie coraz większą część rynku wysokiej klasy, przystępnych cenowo produktów przeznaczonych do połączenia komputera i systemu audio, w tym słuchawek. Dzięki bezkompromisowej konstrukcji i niespotykanej funkcjonalności irDAC-II jest także jednym z najczęściej wyróżnianych produktów Arcama w historii. Najnowszą odsłoną jest entuzjastyczny test i nagroda „Hi-Fi Choice Recommended”. W teście czytamy:

„Biorąc pod uwagę dużą ilość wejść, funkcję przedwzmacniacza, doskonały dźwięk, wyróżniającą się, ale przyjemną stylistykę, plus wyjątkową budowę, trzeba powiedzieć, że jest co lubić w nowym Arcamie irDAC-II. W pełni rekomendujemy ten produkt, który pracuje bez żadnych problemów i robi dobrą robotę, odtwarzając milion i jeden formatów audio. Gorąca rekomendacja, z jednym zastrzeżeniem – konkurencja jest silna. Jak zwykle – wypróbujmy przez zakupem.”

Ocena: ***** (max)

Wyróżnienie: „Hi-Fi Choice Recommended”

„Hi-Fi Choice”, lipiec 2016