Arcam irDAC – Przetwornik cyfrowo-analogowy Test w magazynie “TONEAudio” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Arcam irDAC – Przetwornik cyfrowo-analogowy Test w magazynie “TONEAudio”
2537
single,single-post,postid-2537,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Arcam irDAC – Przetwornik cyfrowo-analogowy Test w magazynie “TONEAudio”

Nagroda Exceptional Value Award 2015

“Jest coś szczególnego w wyglądzie i prostocie obsługi, co rezonuje we mnie. To z tego powodu irDAC Arcama tak mnie fascynuje – jest zgrabnym produktem, mającym wielkość powieści Johna Grishama w miękkiej oprawie.” – tak swój test tego przetwornika cyfrowo-analogowego rozpoczyna redaktor amerykańskiego, wydawanego w formacie pdf, magazynu „TONEAudio”, Mark Marcantonio.

Pisze on dalej, że bezstratne serwisy muzyczne, np. TIDAL, puszczane z MacBooka brzmiały fantastycznie, podobnie zresztą jak odtwarzane z iPhone’a. Mówi też, że irDAC i kosztująca 20 dolarów miesięcznie subskrypcja serwisu to genialna kombinacja dla tych, dla których jakość dźwięku jest istotna, chcą mieć dużą bibliotekę nagrań, a maja ograniczony budżet. W podsumowaniu do długiej listy zalet tego urządzenia dodaje:

„Często jest tak, że recenzje produktów z kategorii „poniżej 1000 USD” kończą się stwierdzeniem: „tak, ale…”. Z Arcamem irDAC jest inaczej: z łatwością wypełnia wszystkie postawione przed nim zadania, oferując przy tym wszystkie potrzebne w systemie cyfrowym wejścia. Jest on tak dobry, ze wydawca postanowił kupić irDACa jako produkt referencyjny w kategorii poniżej 1000 USD – tym przyjemniej więc ogłosić, że dajemy mu naszą pierwszą nagrodę: Exceptional Value Award 2015”.

Cały test pod LINKIEM