Audio Center Poland | ARCAM MINIBLINK BLUETOOTH Odbiornik/przetwornik D/A Bluetooth Test w „GadgetyNews”
2126
single,single-post,postid-2126,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

ARCAM MINIBLINK BLUETOOTH Odbiornik/przetwornik D/A Bluetooth Test w „GadgetyNews”

To hit ostatnich lat: odbiornik Bluetooth z przetwornikiem cyfrowo-analogowym MiniBlink firmy Arcam. Jego najnowszy test przynosi magazyn „Gadgetynews”:

„Bezpiecznie będzie, jeśli powiem, że miniBlink Arcama robi wrażenie. Nie tylko rozmiarami, ale i tym, jak Arcam był w stanie wcisnąć tak wiele wyrafinowanego audio w tak maleńką obudowę. Po prostu nie byłem przygotowany na jakość dźwięku, jaki miniBlink dostarcza. I, jestem tego pewien, nie ma innej firmy, która w takiej samej cenie byłaby w stanie dostarczyć coś porównywalnego do Arcama.

arcam-miniblink-preview2

Fakt, że urządzenie jest przenośne i można je schować do bagażu, biorąc gdziekolwiek tego chcemy, to dodatkowy bonus, na który wiele stacjonarnych odbiorników Bloetooth będzie spoglądało z zazdrością.

Jeśli szukacie zewnętrznego odbiornika Bluetooth do swojego systemu PC Audio lub hi-fi, jeśli jesteście czuli na punkcie jakości dźwięku i chcecie utrzymać wydatki na sensownym poziomie, Arcam miniBlink po prostu musi się znaleźć na waszej liście.

Cały test pod LINKIEM

Jay Garrett, „Gadgetynews”, 3 listopad 2014