Arcam MusicBOOST Test w magazynie „TONEAudio” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Arcam MusicBOOST Test w magazynie „TONEAudio”
4053
single,single-post,postid-4053,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
arcam_boost

MusicBOOST Arcama oferuje trzy korzyści: ochronę mechaniczną przed uszkodzeniem, wydłużenie żywotności baterii iPhone’a, jak również – i to jest jego najważniejsza rola – poprawia jakość dźwięku. Dzięki wbudowanym przetwornikom cyfrowo-analogowym i wysokiej klasy układom wyjściowym zmienia telefon w wysokiej klasy źródło muzyki. Za cenę nieznacznego powiększenia telefonu zyskujemy więc ochronę, przedłużenie czasu użytkowania oraz lepszy dźwięk.

W opublikowanym niedawno teście Boosta, w amerykańskim magazynie „TONEAudio” czytamy, że wraz z iPhonem 6 zaoferował znacznie lepszy dźwięk szczególnie zaskakująca poprawa nastąpiła przy streamowaniu sygnału z Tidala, dodając m.in. gładkości, której sam iPhone 6 nie ma. Dźwięk z Boostem jest cieplejszy, przez co dostaniemy detale, ale bez ostrości i rozjaśnienia. Krótko mówiąc – poprawiło się wszystko, łącznie ze sceną dźwiękową.

Cały test pod LINKIEM