Audio Center Poland | Arcam rBlink Test w magazynie „Stereophile”
1739
single,single-post,postid-1739,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Arcam rBlink Test w magazynie „Stereophile”

“Czy jestem jedynym, który bardziej sobie ceni zawartość i wygodę niż jakość dźwięku?” – pyta Sam Telling, wieloletni redaktor amerykańskiego magazynu “Stereophile”. To nietypowe dla dziennikarza audiofilskiego stwierdzenie padło w kontekście jednego z nowszych opracowań firmy Arcam, przetwornika cyfrowo-analogowego Bluetooth rBlink. Jak to możliwe? Jak pisze dalej: “Tak więc – powiedziałem to. Nie jestem audiofilem, tj. kimś zakochanym w zarejestrowanym dźwięku dla niego samego. Poszukiwania idealnego dźwięku mogą doprowadzić człowieka do kompletnego wypalenia.” Na odtrutkę proponuje produkt, który nie poświęcając zbyt wiele z jakości dźwięku spełnia obydwa jego założenia – wysokiej wartości oraz wygody. W podsumowaniu testu pisze:

1213rblink.promo_

„Jeśli zastanawiasz się nad jakimś prezentem, a mama czy tata ma urządzenie Bluetooth, połóż Arcama rBlink pod choinką. A potem kup taki sam dla siebie. W ten sposób wyślesz dźwięk z urządzenia wyposażonego w Bluetooth do dowolnego innego urządzenia – nawet radia kuchennego.

Gorąca rekomendacja.”

Sam Telling. „Stereophile”

czytaj oryginalny: TEST