Arcam rDock-uni Test w “Portable Audio” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Arcam rDock-uni Test w “Portable Audio”
1814
single,single-post,postid-1814,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Arcam rDock-uni Test w “Portable Audio”

„Dla wielu ludzi urządzenia przenośne, takie jak smartfony zawierają całą muzyczną bibliotekę, a wielu ludzi chciałoby, aby tego typu urządzenia były centrum ich tradycyjnych systemów hi-fi. Są to jednak produkty wielofunkcyjne, a to oznacza, że elementy związane w nich z audio, jak przetwornik cyfrowo-analogowy i procesor nie są zbyt dobrej jakości.

arcam-rdock-uni-5

W to miejsce wkracza rDock-uni Arcama. rDock-uni jest uniwersalnym dockiem dla urządzeń Apple’a, pozwalającym na włączenie ich w system audio. Można do niego podłączyć wszystkie modele iPoda, iPada i iPhone’a, a szczególnie ich najnowsze wersje” – tak swój test zaczyna redaktor magazynu „Portable Audio”.

Kończy go w ten sposób:

„Jestem pod wrażeniem wykończenia i wyposażenia, jak np. mocowania docka, poręcznego portu USB z tyłu dla tych, którzy wciąż używają starszych produktów.” „Great job, Arcam.”