Arcam rHead Wzmacniacz słuchawkowy – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Arcam rHead Wzmacniacz słuchawkowy
5217
single,single-post,postid-5217,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
arcam-rhead-pic1

Recenzja na portalu theaudiophileman.com

Zamieszczona na portalu theaudiophileman.com recenzja została zatytułowana: „Wzmacniacz słuchawkowy Arcam rHead: zajmując centrum politycznej sceny świata audio”. Co świetnie ujmuje jego podstawową rolę: wzmacniacza skierowanego do wszystkich użytkowników słuchawek – tych tańszych i tych droższych – którzy chcą mieć dobry dźwięk, ale bez konieczności wydawania dużych pieniędzy.

W podsumowaniu testu czytamy:

„Zachowujący dobry bobry balans tonalny Arcam może nie zawsze jest ciepły jak konstrukcje bazujące na lampach, ani też nie oferuje szorstkiego dźwięku jaki często słychać ze wzmacniaczy tranzystorowych. Arcam wybiera bardziej naturalną, ale pełną życia trzecią drogę, pełnowartościową w tym sensie, że nigdy nie traci ona żywotności i werwy. Trzeba też powiedzieć, że Arcam rHead miażdży wszystko stosunkiem jakości do ceny. Bez problemu można go zestawić z dwukrotnie droższą konkurencją. Jeśli szukacie relatywnie niedrogiego wzmacniacza słuchawkowego koniecznie trzeba posłuchać Arcama.”

Cały test pod LINKIEM