Arcam rHead Wzmacniacz słuchawkowy Test na portalu InnerFidelity.com – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Arcam rHead Wzmacniacz słuchawkowy Test na portalu InnerFidelity.com
4554
single,single-post,postid-4554,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
rhead

Tytuł „British HiFi Heritage Arrives in the Headphone World With Arcam’s rHead” („rHead Arcama – brytyjskie dziedzictwo hi-fi w świecie słuchawkowego audio”) od razu przywołuje na myśl tzw. „brytyjską sztukę dźwięku”. Ale jednocześnie to krok w kierunku najnowszych trendów. Amerykański portal InnerFidelity.com, część grupy, w skład której wchodzi również magazyn „Stereophile”, podsumowuje swój test w ten sposób:

„Arcam rHead jest ekscytującym produktem i to pod kilkoma względami. Przede wszystkim, co jest najbardziej oczywiste, jego dźwięk jest całkowicie satysfakcjonujący i to pod każdym względem. […] Moja ekscytacja bierze się też z tego, że tak znakomity wzmacniacz słuchawkowy proponuje klasyczna brytyjska marka. To uwiarygodnia całą branżę i – jeśli wszystko pójdzie dobrze – zachęci inne tego typu firmy do pójścia w jej ślady. […] I wreszcie, choć to prawdopodobnie klucz do wszystkiego, cena jest bardzo rozsądna, jak na tego typu produkt.”

A na koniec:

„Pierwszy dedykowany wzmacniacz słuchawkowy Arcama jest wyraźnym zwycięzcą i wysoko ustawia poprzeczkę wszystkim innym firmom – podobnie jak lata temu jego wzmacniacz zintegrowany A60.”

Cały test pod LINKIEM