ARCAM SA10 & SA20 + CDS50 Wzmacniacze stereo & odtwarzacz CD/streamer – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ARCAM SA10 & SA20 + CDS50 Wzmacniacze stereo & odtwarzacz CD/streamer
6423
single,single-post,postid-6423,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 

ARCAM SA10 & SA20 + CDS50 Wzmacniacze stereo & odtwarzacz CD/streamer

arcam

Test na portalu stereonet.co.uk

Nowa linia produktów firmy audio firmy Arcam to dla niej zupełnie nowe otwarcie. Zaprojektowane już pod parasolem koncernu Samsung, gdzie obok Arcama są takie marki, jak Mark Levinson, Revel i JBL, wykorzystują całą dotychczasową wiedzę brytyjskich inżynierów dodając do tego nowe rozwiązania i opracowania. W wyniku ich połączenia powstała znakomita seria nowych produktów, w których znajdziemy wzmacniacze stereofoniczne SA 10 i 20, a także odtwarzacz CD i streamer CD50. Ich test zamieścił brytyjski portal stereonet.co.uk:

„Arcam SA10 jest solidnym wzmacniaczem. Co więcej, pokaże figę wielu innym wzmacniaczom zintegrowanym w podobnej cenie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę bogactwo wejść i dobrze dobrany przetwornik cyfrowo-analogowy.

Jeśli jednak masz dodatkowe 300 £, to SA20 pozwoli ci odkryć ukryte niuanse w ulubionych nagraniach. Ponadto SA20 jest doskonałym partnerem do długich sesji odsłuchowych, ponieważ jego prezentacja jest cieplejsza; jego brzmienie nigdy nie jest męczące lub denerwujące. Podobał nam się również jego czysty entuzjazm w prezentacji muzyki, a także wysoka dynamika i poczucie rytmu.

CDS50 był dla nas niespodzianką. Mimo że zachowuje ciepło, z jakiego znane są urządzenia Arcama, jest w stanie oddać wysoką dynamikę i szczegółowość. Dodajmy do tego, że to także odtwarzacz streamingowy, który odtwarza nie tylko płyty CD, ale i SACD – to prawdziwy klejnot w koronie serii HDA.”

Cały test pod LINKIEM