ARCAM SA30 Wzmacniacz stereofoniczny/DAC/streamer – Audio Center Poland
Audio Center Poland | ARCAM SA30 Wzmacniacz stereofoniczny/DAC/streamer
7067
single,single-post,postid-7067,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
arcam_sa30

Test w magazynie „Hi-Fi News”

W lipcowym wydaniu magazynu „Hi-Fi News” ukazał się doskonały test wzmacniacza SA30 firmy Arcam. To nie tylko świetny wzmacniacz stereofoniczny, ale też DAC, a nawet streamer. Co więcej, dzięki systemowi Dirac umożliwia korekcję akustyki pomieszczenia. Urządzenie otrzymało wyróżnienie „Hi-Fi News Otstanding Product”:

„Arcam SA30 jest bardziej uniwersalny niż konwencjonalny wzmacniacz zintegrowany i pokazuje, że ​​marka nadąża za nowoczesnymi trendami i funkcjonalnością, może poza Bluetoothem i wystylizowanym projektem plastycznym, które znajdziemy u niektórych rywali. To podana na czas i mile widziane zmiana serii, oferująca elastyczność w postaci źródła sygnału, a także sprytny cyfrowy EQ, które dodają się do mocnego i odświeżającego dźwięku, jaki wzmacniacz uzyskuje ze wzmacniaczy pracujących w klasie G. Arcam może i podłączył swoje produkty do sieci, ale nie stracił z oczu tego, co najważniejsze.”