Audio Center Poland | Arcam Solo Bar + SOlo Sub Soundbar + subwoofer TEST: “TrustedReviews”
2277
single,single-post,postid-2277,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Arcam Solo Bar + SOlo Sub Soundbar + subwoofer TEST: “TrustedReviews”

Soundbary to szczególna kategoria sprzętu audio. Przeznaczone do współpracy z płaskimi ekranami LCD i plazmowymi muszą łączyć wysokiej klasy stylistykę, znakomity dźwięk i wysoką funkcjonalność. Nic więc dziwnego, że nad tłum konkurentów, producentów masowych, wyrastają producenci specjalistyczni, którym udało się przenieść swoją wiedzę z audiofilskiego audio. Jednym z najciekawszych produktów tego typu jest soundbar Solo firmy Arcam, którego test – w towarzystwie subwoofera Solo – zamieścił portal „TrustedReviews”:

arcam-solobar-highres3

„Solo jest bez cienia wątpliwości wybitnym soundbarem, spełniającym wszystkie pokładane w nim nadzieje, dostarczając naturalny i ekscytujący dźwięk, który szczególnie dobrze sprawdza się przy muzyce. A przy tym świetnie wygląda, czarując zaobloną, czarną obudową, mającą równie mocną konstrukcję, jak czołg, dzięki czemu wibracje zminimalizowano niemal do zera.

Arcam_Solo_BAR_Trusted_Reviews_logo_nagroda

Cztery wejścia HDMI to największa ilość, jaką widziałem w soundbarach, a możliwość zdekodowania sygnału HD będzie błogosławieństwem dla fanów dźwięku hi-res towarzyszącego filmom. Wszystko to powoduje, że cena Solo jest całkowicie usprawiedliwiona, a my gorąco rekomendujemy ten soundbar wszystkim, którzy mogą sobie na niego pozwolić.”

Solo Bar otrzymał bardzo wysoka ocenę: 9/10 i został wyróżniony logiem „TrustedReviews Recommended”.

Cały tekst pod LINKIEM