Audio Center Poland | ARCAM SOLO MUSIC Arcam wraca do systemów all-in-one w wielkim stylu! Maksymalna ocena w teście magazynu„What Hi-Fi?”
4267
single,single-post,postid-4267,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
music

Najnowsza wersja Solo Music jest trzecią generacją systemów Solo firmy Arcam. Oprócz dwóch, skierowanych do audiofilów, wersji Music mamy też wersję Movie dla miłośników kina, zapakowaną po sufit najnowszymi technologiami, kodekami i wzmacniaczami.

Ale i Solo Music jest wyjątkowe – ma funkcjonalność szwajcarskiego scyzoryka. Odtwarza płyty SACD i CD, streamuje pliki z lokalnej sieci, ma odbiornik radiowy DAB/DAB+/FM, cyfrowe i analogowe połączenia, w tym USB i cztery HDMI.

Jego zalety doceniła redakcja magazynu „What Hi-Fi”:

„W 2005 roku opisaliśmy pierwszą wersję Solo jako „coś specjalnego, punkt odniesienia dla innych systemów w tym zakresie cenowym”. Niesamowite jest to, że dokładnie to samo można powiedzieć o jego najnowszej wersji. Świetnie wykonany, funkcjonalny, doskonale brzmiący system – Solo Music jest prawdziwym jednoczęściowym systemem stereo.”

Arcam otrzymał maksymalną ilość gwiazdek (5), a za jego najważniejsze zalety uznano:

• Mocny, gładki i dynamiczny dźwięk

• Dużą ilość połączeń

• Solidny, mający klasę design

Cały test pod LINKIEM