Audio Center Poland | ARCAM SOLO MUSIC Test w portalu Hi Fi and Music Source
4284
single,single-post,postid-4284,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
arcam_music

„Jeśli, jak ja, nie jesteście zajawieni na kable 5.1 i chcecie po prostu dobrego dźwięku z TV oraz filmów, to jest właśnie to, czego szukaliście, to jest fantastyczne!” – tak swój test systemu all-in-one Solo Music zaczyna portal Hi Fi and Music Source.

W czasach, w których szaleństwo na coraz więcej kanałów wygasa i nawet Dolby Atmos nie jest tego zmienić, produkty takie, jak Solo Music firmy Arcam są szczególnie pożądane. Solo Music jest w stanie wysterować dowolne kolumny na Ziemi z absolutną kontrolą. Wyposażony jest w solidny zasilacz, oparty na transformatorze toroidalnym, zasilającym zaawansowane wzmacniacze mocy Arcama, pracujące w klasie G.

Użyty w teście jako streamer, przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz stereofoniczny zdał ten test celująco:

„W moim przekonaniu to naprawdę dobrze pomyślany produkt, wzmacniacz AV dla ludzi jak ja sam, skupionych na dwóch kanałach, którzy generalnie wymagają dobrego dźwięku z filmów, ale nie są zainteresowani w histerii związanej z kinem domowym. Music nie jest tani, ale przy tej klasie dźwięku nic nie jest tanie.”

Cały test pod LINIKIEM