Cambridge Audio Aeromax Kolumny podłogowe Test w „What Hi-Fi?” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Cambridge Audio Aeromax Kolumny podłogowe Test w „What Hi-Fi?”
2061
single,single-post,postid-2061,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive

Cambridge Audio Aeromax Kolumny podłogowe Test w „What Hi-Fi?”

Producenci audio specjalizują się najczęściej w jednym typie produktów: kolumn, elektroniki, słuchawek, kabli itp. W XXI wieku taka strategia, która sprawdzała się w XX wieku, okazuje się nieskuteczna. Teraz znacznie łatwiej i lepiej zaproponować kompletny system od A do Z, bazując na swoim doświadczeniu. Właśnie dlatego w firmie Cambridge Audio, znanej do tej pory przede wszystkim z doskonałej elektroniki, powstała seria kolumn Aeromax. Test podłogowego modelu Aeromax 6 zamieścił niedawno brytyjski magazyn „What Hi-Fi?”:

aeromax-6-black-cambridge-audio-aeromax-6-a

“Stereofonia tych kolumn naprawdę pomaga w zanurzeniu się w nagraniu. Zagrajmy „I’m Not The Only One” Sama Smitha, zamknijmy oczy, usiądźmy wygodnie i będziemy w samym centrum muzyki. Kolumny kreują fantastyczne poczucie głębi muzyki, dają oddech, z fortepianem i głosem Smitha pokazywanymi bezpośrednio, bez narzucania się.”

“Przestrzeń Aeromax 6 jest tak dobra, że łatwo się zapomnieć i pominąć inne elementy, które mogłyby być lepsze. Dla przykładu, nie miały one takiego samego spokoju, jak najlepsze kolumny za te pieniądze, a zmiany dynamiki nie były tak jednoznaczne, jak być mogły.”

„Wraz z Aeromax 6” usłyszymy ogromny potencjał. Są łatwe do ustawienia i trudno je będzie pobić jeśli chodzi o jakość stereofonii.”