CAMBRIDGE AUDIO AXC35 – odtwarzacz CD w teście „Hi-Fi i Muzyka” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | CAMBRIDGE AUDIO AXC35 – odtwarzacz CD w teście „Hi-Fi i Muzyka”
7203
single,single-post,postid-7203,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
axc35

W magazynie „Hi-Fi i Muzyka” ukazał się test odtwarzacza Compact Disc z najnowszej serii AX

AX jest podstawową serią elektroniki tego brytyjskiego producenta, zastępującą serię Topaz. Zaprojektowana w Wielkiej Brytanii przez jej inżynierów korzysta z innowacyjnych technik z wyższych serii CX oraz Edge. Seria dzieli się na cztery poziomy: ‘25’, ‘35’, ‘85’ i ‘100’. W skład serii ‘25’ wchodzi wzmacniacz zintegrowany AXA25 oraz odtwarzacz Compact Disc AXC25, następnie mamy wzmacniacz zintegrowany AXA35 i odtwarzacz Compact Disc AXC35, a na samej górze są dwa amplitunery stereofoniczne – AXR85 i AXR100.

Test najdroższego, ale wciąż przystępnego cenowo, odtwarzacza Compact Disc CXA35 opublikował magazyn „Hi-Fi News”. W jego konkluzji czytamy:

„Słodkie kłamstwa dodają AXC35 audiofilskiego posmaku, a cechy jednoznacznie pozytywne czynią z niego dobre źródło dźwięku. W dodatku rozwojowe, bo jeśli w systemie pojawi się kiedyś lepszy DAC, to będzie potrzebował transportu. A ten, jak za 1590 zł – palce lizać.”

Dodajmy, że urządzenie zostało ocenione 5/5 za brzmienie i stosunek jakość/cena, a w dwóch kategoriach, stereofonia i przejrzystość otrzymało aż 6 punktów!

„Hi-Fi i Muzyka” 10/2020