Audio Center Poland | Cambridge Audio CXA-60 – test w magazynie „Secrets of Home Theatre and High Fidelity”
5646
single,single-post,postid-5646,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
cxa60

Chociaż seria CX firmy Cambridge Audio jest już na rynku od jakiegoś czasu, wciąż wzbudza emocje, a kolejne dni przynoszą pochlebne recenzje. Najnowszy test wzmacniacza SXA-60 przynosi magazyn „Secrets of Home Theatre and High Fidelity”. Rozpoczyna się on od zdania: „Od dawna pożądałem wzmacniacza zintegrowanego CXA60. Zakochałem się w nim w dniu, w którym został wprowadzony do sprzedaży.” A potem jest już tylko lepiej:

„Cambridge Audio CXA60 był wyczekiwanym dodatkiem do naszego domu. To bez prawdopodobnie centralny punkt naszego salonu. Mówię „prawdopodobnie”, ponieważ moja żona uważa, że jest nim kominek, ale – to chyba jasne – myli się, prawda? Wzmacniacz jest nie tylko seksownym urządzeniem, ale do tego brzmi nieprawdopodobnie dobrze. Wisienką na torcie jest możliwość grania muzyki przez wejścia analogowe, cyfrowe i Bluetooth.”

„Za pieniądze wydane na CXA60 dostajesz naprawdę wiele. Dostajesz wzmacniacz zintegrowany z dobrym kompletem przyłączy i mocnym, wypełniającym pokój dźwiękiem.”

Cały test pod LINKIEM