Cambridge Audio CXN (V2) 2 i CXN81 w magazynie „High Fidelity” – Audio Center Poland
Audio Center Poland | Cambridge Audio CXN (V2) 2 i CXN81 w magazynie „High Fidelity”
6669
single,single-post,postid-6669,single-format-standard,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.10,vc_responsive
 
ca1

Internetowy magazyn „High Fidelity” opublikował test odtwarzacza plików i wzmacniacza zintegrowanego z najnowszej serii CXN v2: CXN (V2) 2 i CXN81

Niedawno wprowadzona do sprzedaży seria CXN v2 firmy Cambridge audio to pokaz możliwości jej inżynierów. Właściwie wszystko zostało w niej poprawione i ulepszone, a rezultatem jest znakomity dźwięk. Jest on ceniony zarówno przez użytkowników, jak i specjalistów – w tym dziennikarzy. Bardzo dobry test odtwarzacza plików CXN (V2) 2 i wzmacniacza zintegrowanego CXN81 ukazał się właśnie w magazynie „High Fidelity”.

W podsumowaniu testu czytamy:

„Nowe urządzenia Cambridge Audio są, moim zdaniem, znacznie ładniejsze niż poprzednie. Zmiany mogą się wydawać kosmetyczne, ale razem „robią różnicę”. Grają równie fajnie, bo energetycznie, ale i gładko, dynamicznie, ale i przyjemnie. Wysokie tony są nieco słodkie i „złote”, a dół mocny, lekko przeciągnięty, ale bez dudnienia. To on daje największą frajdę, bo jest przy tym energetyczny, co daje utworom bardzo dobry rytm.

Z tych dwóch komponentów to odtwarzacz jest gwiazdą. Wzmacniacz jest klasycznym urządzeniem tego producenta, z wyrównanym pasmem przenoszenia, dobrą przestrzenią i sensowną rozdzielczością – to rzetelny wzmacniacz. Z kolei odtwarzacz jest znakomity i sprawdzi się także w znacznie droższych systemach.”

Cały test pod LINKIEM